Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mért zavar egyeseket, a...

Mért zavar egyeseket, a "pozólos képek"?

Figyelt kérdés
Mért van az hogy szinte minden fórumon, akkor sok weboldalon, meg szinte mindenhol ezeken a képeken lovagolnak? Mért baj az hogyha fiatal/öreg vagy bármilyen ember felrak magárol bármilyen féle képeket közösségi oldalakra? De most komolyan mért baj ez? Én Szerintem, nem a nép dolga hogy döntsön a másik embertársáról, mindenki a maga feje ura, és nincsen senkinek se beleszólása abba hogy mit tesz a másik :) Ezek az emberek, akik csinálnak iesféle képeket, a többségük fiatal fiuk/lányok, és ők is majd kinövik egyszer ezt, nem kell őket ezért bántani, ez olyan dolog hogy pl. régebben az idősebb korosztálynak más dolgok voltak a "menők" és ők is kinötték egy idő multán, ez is olyan dolog, ami elmulik, szerintem nem attol lesz egy ember jó vagy rossz, ha pozol egy képen, hanem hogy milyen belülröl, senki ne itélje el azokat akik csak egyszerüen büszkék magukra, ha valakinek ez nem teccik, akkor nem kell megnézni az illetöt. Nem tudom hogy mért lelik egyes emberek abban az örömüket hogy mocskolodnak a másikon :(
2011. febr. 12. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Max véleményem lesz magamban, a kép tartalmának hatására.
2011. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kellett kitörölni a kommentemet?
2011. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mert nem a kérdésre válaszoltál, csak beszólogatsz! =)
2011. febr. 13. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!