Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a mostani szórakozóhelyek (szinte kivétel nélkül) tele vannak 14-15-16 évesekkel (akár hajnalig. )?

Figyelt kérdés
Szerintem nem pont ők lennének a célközönség ezeken a helyeken.. Én sem vagyok valami öreg még (20-as éveimben járok), de én annyi idősen örültem, ha 10-ig elengedtek a barátnőimhez.
2011. júl. 10. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tom én is húson felül vagyok, de én már 13 évesen kocsmáztam. De attól is függ, hogy hol akarsz bulizni.
2011. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

15 vagyok elmegyek bulizni,szerintem senkit nem érdekel hogy ottvan egy 15éves kislány aki kinéz vagy 17-nek :)

nem velünk kell foglalkozni hanem azzal hogy jól érezd magad :)

2011. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, de én is jártam 14-15 évesen szórakozni.És sokan mások is.Ez csak azért furcsa, mert akkoriban én voltam a fiatal, most meg én vagyok az "öreg".:)
2011. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

De, marha irritálóak.

Szegény pasik meg rájuk hajtanak, mert a kislány kinéz vagy 20nak, aztán meg magyarázkodhat, hogy a lány önként tette szét neki, akkor is pedofília.

Meg akkora pofájuk van, hogy az félelmetes. Azért amikor a jócskán 20 feletti pasidra előtted nyomulnak rá... és még meg vannak sértve, hogy elküldi őket. xD

Valóban nem ők lennének a célközönség, régen külön volt tinidiszkó, és ott nem piás, drogos gyerekek voltak még. Én már inkább nem is megyek ilyen helyre, nincs arra szükségem, hogy egy nálam fiatalabb kissrác nyomja hozzám az álló cerkáját. :D

De hát legyenek boldogok felőlem, én csak sajnálom őket, hogy ilyen szüleik vannak, az oktatási rendszer egy kalap kocsonya, és szinte az összes olyan buta marad, mint a fű.

Mellesleg szent nem voltam, nem a szórakozást sajnálom tőlük, de egy házibuliban meginni a haverokkal két sört kicsit más, mint amikor saturészeg kislány szopja a beszívott srácot a parkolóban, heti rendszerességgel. :D

2011. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, én ezzel már nem foglalkozom... a szüleik le sem sz*rják őket, isznak, cigiznek, hajnalig buliznak, nem tanulnak, csak szórakoznak, felelőtlenek és óvatlanok, aztán amikor kirabolják/megerőszakolják/kinyírják őket, akkor sírnak otthon a szülők, hogy milyen kegyetlen a világ, holott egyedül ők a hibásak. Zavar persze, hogy ilyen kis ovis majmok nyüzsögnek mindenhol, de nem lehet tenni ellene semmit. Simán ki is szolgálják őket mindenhol, a tulajok sem kérdezik a korukat, amíg ki van fizetve a pia... mert ugye az előbb említett kedves szülők minden hétvégére hozzávágnak a gyerekhez 5-10 ezer forintot, csak hagyják békén őket. Hát ez van, ez a mai világ.
2011. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem arról van szó, hogy én nem jártam 15-16 évesen szórakozni, de nagyon maximum éjfélig(!) és kb kéthavonta voltam elengedve, mint a legtöbb barátom. és ez így volt jó.

de az, hogy a koncerteken nem lehet meglenni, mert az egész hely/kert/sátor televan kis 14-15-16 évesekkel, akik olyan szinten részegek, hogy állni nem bírnak, vagy hogy a pultnál tőlem személyit kérnek, meg kötözködnek, mikor nyilvánvalóan jócskán túl vagyok már a 18 éven, a mellettem csimapszkodó, kiéltfejű, buta kis műlibát meg azonnal kiszolgálják csak mert dob egy csókot.. kicsit idegesítő számomra.

2011. júl. 10. 21:16
 7/10 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok 1-1.5 éve járok bulizni , kocsmázni stb.. Szerintem attól senki nem lesz se több se kevesebb h ilyen idősen elkezdni ezt , ha tudja tartani a határokat ! Persze néha jó kicsit berúgni, de azt is csak mértékkel ! Attól mert minden bulizóhelyen 100-ból 10 ember akik 14-15-16 évesen nyalatják magukat a WC-be nem kell minden ilyen idős embert elitélni ! Az h régen mi volt , szerintem értelmetlen is ilyenekről beszélni ! Én láttam már ennél fiatalabb embereket is bulizni/inni/ cigizni .. és higgyétek el erről nem mindig csak a szülő tehet !
2011. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
túl hamar akartok felnőni. ez az ami értelmetlen.
2011. júl. 10. 23:53
 9/10 anonim válasza:
63%

Szerintem bátran mennyen el szórakozni a tizenéves korosztály, abban az esetben ha semmi rosszat nem csinálnak.

Célközösség meg BÁRKI, aki már túl van azon a koron, ami az alsó határ.

2011. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, mivel nem járok ilyen helyekre. A pénzt inkább hasznosabb dologra költöm.
2011. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!