Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk válaszát várom! És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk válaszát várom! És lányok ti is írjatok azért életkort is! Miért zavar ez egyeseket?

Figyelt kérdés

Lány vagyok 17 éves és "rapper" legalább is próbálok úgy öltözni és azért ha van kedvem elmeek discoba is am hungarista feelingem is van kicsit és nem szeretem a rockot de ha van ami jó akk azt meghallgatom.

Ennek ellenére kaptam egy "oltást" h hát követhetném a divatot meg egyebek... azért sztem nem vok vékony h egy latex gatya jól álljon rajtam X centis magassarkúval... és ezt meg is mondtam ő meg azt mondta h hát én tudom...

Most ti gáznak tartjátok ha vki nem követi a divatot ?


2010. okt. 13. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én nem én sem követem:D nekem senki sem panaszkodott még érte nah jó 1 valaki csak az idióta unokatesóm aki röhelyesebbnél röhelyesebben öltözik és még ő dumál nekem:P...de nah rajta kívül még senki nem panaszkodott nekem érte. Ha te így érzed jól magad a bőrödben akkor nyugodtan öltözz úgy vagy ahogy neked tetszik...

19/F

2010. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
kőkeményen szarok az egész divatra azt veszem fel ami nekem tetszik és ami a saját stílusumat tükrözi, vagy ami van éppen :) "nem a ruha teszi az embert"
2010. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lesz mindenki válasza, hogy nem, nem gáz, ha nem követed a divatot. most komolyan. az egy igazi kis retardált, éretlen sznob, aki ilyet mond.

kövesd csak azt az irányzatot, amelyik neked tetszik, amelyiktől igazán önmagad vagy. ne állj be a tömegbe csak azért, mert egy hülye ezt mondja

2010. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi :) én is ezt gondolom nem neki(k) öltözködök hanem magamnak csak azért bántott a dolog h hát követhetném a divatot... szoknyát eleve nem hordok mert nem szeretem sztem vastag a combom hozzá (ami elv nem igaz de tudom h hazudnak xD ) meg mikor még nem volt barátom akk is kicsit bántott h aki jól nézz ki meg esetleg rapperesebb aza magam félékel nem foglalkozik hanem az is a plázamacska csinibabákkal :S:S:S de ez mostanra se változott azok mitől jobbak? mert megmutatják amijük van vagy épp ami nincs?... pl kivágott felső semmi mellel meg p!csagatya semmi s.ggel.. -.- még ha lenne rajta vmi de előle deszka hátul léc...
2010. okt. 13. 19:14
 5/14 anonim ***** válasza:

én azt tartom gáznak aki divatokat követ.. mi a jó benne ?

öltözz normálisan lányosan.

2010. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én azt se tudom mi a divat manapság

csak azt tudom hogy a legtöbb lány úgy öltözködik hogy mindene kilátszik és én pirulok el, ejmán gyerekek...

17/f

2010. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én azt tartom gáznak,hogy ha valaki a divatot követi!!!

Mert más mondja meg neki hogyan öltözködjön ezáltal befolyásolható könnyen a személy.

Én úgy öltözködök ahogy nekem jó nem pedig ahogy a média és az újság szeretné rám erőltetni a baromságait.

Például a telefonos szolgáltatók is csak a fiatalokra tudják

rádumálni az új telefonjaikat mert az a menő ha a legújabbat használod.

Szóval nem gáz és nem zavarna hogy ilyen vagy!!!

34F

2010. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Olyan divatot követsz és azt csinálsz amihez van kedved amíg ezzel nem ártasz másoknak :)
2010. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem tartom gáznak, én sem követem, csak a saját stílusomat, viszont ebbe belefér a magassarkú is:D(pláne a 157 cm-mel) sztem tök jó, ha valakinek van stílusa, és nem a divat mondja meg neki mibe öltözzön stb.Saját tapasztalat alapján az jobban be is jöna fiúknak ha valakinek van stílusa, és csak azok szeretik a plázacica divatbábukat akik maguk is ilyenek. Am meg ahogy észrevettem, neked kisebb önértékelési problémáid is lehetnek..azért ne mond hogy nem hordasz bizonyos cuccokat mert nem vagy vékony...hordd ami jól esik:)

17L

2010. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
16F Jobban bejön ha valaki nem a divetot követi, hanem a saját stílusát. Persze ez nem zárja ki azt hogy az éppen divatos dolgot hordd, ha arról úgy érzed, hogy megfelel a stílusodnak.
2010. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!