Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy elengedjenek bulizni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és sokat járok bulizni, csak a szüleim nem tudják.Szökök.HOgyan kéredszkedjek el, hogy tuti elengedjenek?

nagyon unom h mindenkit elengednek csak engem nem.


2009. febr. 14. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején engem se akartak engedni, én is nagyjából szökdöstem. Mi lett a megoldás? Az, hogy őszintén elmondtam hova megyek, kikkel, esetleg egyikük telszámát is megadni, és hogy kb. mikor megyek haza... na és persze szépen kérni. A füllentés csak csökkenti a bizalmat. Pár kisebb alkalom (ami rövidebb bulit, tehát némi áldozatot jelentett) viszont látták, hogy betartom, utána már enyhült a "szigor".


Ha így sem megy, nyugi, pár év és oda mész, ahova csak akarsz.

2009. febr. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia!


Vicces, mert én is szöktem...:D:D:D

De annyira nem is az, már rájöttem.Ha valami baj lenne veled, a szüleid azok, akik nem tudnának róla.

De igaza van az első válaszolónak.

Csak őszintén.

Pl.Szeretném, ha elengednétek bulizni az xy barátnőmmel mennék, akiben megbízom, mert normális természetű...és adjatok legalább egy esélyt, hogy bebizonyítsam, hogy időben hazajövök és nem iszom le magam.

Tényleg csak szépen.

A másik dolog , pedig, hogy ha azt hiszik, hogy te nem vágysz a bulira, akkor máshogy kezelnek téged és nem ismernek meg igazán, hogy mit szeretsz csinálni.Az pedig nem jó.

Mond el nekik őszintén, hogy hova és mikor , kivel, mennyi ideig.

Szerintem menni fog.

Ja!Ha azt mondják, hogy nem, akkor hagyd őket gondolkozni és térj rá vissza késöbb.Ne vitatkozz velük és ne gyere azzal, hogy másnak meg lehet...

De áldozatot tuti kell majd hoznod.

Sok sikert!

2009. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
meg kell mondani, hogy hagy mennyek el ide, és ide, hogy kivel mész el (akkor több esély van ha ismeri az illetőt a szülő) és hogy mikorra fogsz hazaérni. de viszont ha így megengedik, akkor vigyázni kell, hogy ne nagyon késs el, különben nagyon sokáig nem fognak elengedni. késöbb már lehet "késni" otthonról 15 percet, aztán késöbb 20-25 percet, aztán sokáig megint nem szabad lógni.
2009. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

sajos azért nem engednek el, mert novemberben berúgtamXD:D

de még egy darabig szökök...aztán majd nyáron;)

2009. febr. 24. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia :D én is szökdösök mert nem engednek sehova. Ha lebukás nélkül eltudsz szökni, akkor felesleges kéredzkedni, én már csak tudom.
2013. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
és hogy szöktök el ?
2014. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6/6-nak: én ha buli van vagy szórakozóhelyre akarok menni, éjfél körül mikor anyámék alszanak óvatosan kinyitom az ablakom és teljes készenlétben, bulihoz öltözve kimászok rajta, és behajtom, hogy ne látszon, hogy nyitva van, aztán hajnali négy-öt körül hazamegyek, visszamászok, felveszem a pizsamát és alszok :D
2014. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!