Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miert ingadozik a beszedhangom...

Miert ingadozik a beszedhangom? Van, hogy napokig ferfias, utana meg megint napokig fius. Nagyon zavar. Sokkal jobban "szeretem" ha faj a torkom.

Figyelt kérdés

Valamikor olyan zengo mely "radios" , hogy orom magam hallgatni, es a kornyezetem figyel minden szavamra. Valamikor meg ugyanolyan allapotban vagyok, megis a hangom erotlenebb kuszkodve jon, vekonyabb es nyomott.

Kb. olyan szintu ingadozas. Mintha reggel felkelek es rekedt, es a 200 m sprint utan levo. Ilyenkor termeszetesen mindig halkabb a hangom es visszakerdeznek, hogy mit mondtam.


2011. ápr. 17. 16:04
 1/1 A kérdező kommentje:

23 eves vagyok es mar reg mutaltam. Enekkarban altalanos iskolaban szopran, majd alt-ban voltam. Gimis koromban mar ferfi hangok kozott zengtem. Utana szinhazban enekeltem baritonban, de voltak tenor szerepeim is.


Milyen edzest ajanlotok. Gyenge lehet a tudom vagy mi?

2011. ápr. 17. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!