Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg elmaradott...

Szerintetek tényleg elmaradott vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval..sziasztok.!(:

Egy 15 éves lány vagyok..és ugye elsőbe járok a középsuliban.(:

Már nálunk 8.-ban is hatalmas divat volt az,hogy discoba járunk' leisszuk magunkat úgy hogy négykézláb mászkálunk' dolog..engem pedig lemondtak és gúnyoltak amiatt amiért ebben nem vettem részt..sőt szánalmasnak tartom,hogy egy 15 évesnek mindig a bulizáson meg a piáláson járjon az esze..szerintem 15 évesen nem kell ezt csinálnom..bulizhatok még eleget..inkább járok el csavarogni a barátaimmal,mint bulikba..voltam már egyszer-kétszer,de nem nekem való..nem az én műfajom,hogy lefogdosnak a részeg idióták aztán pedig örüljek magamnak..

Arról papolnak,hogy ők már nagylányok'

de szerintem ezeknek egymáshoz semmi közük..

én sem vagyok persze kitűnő tanuló..sőt van amiből egész rosszul állok..de én ezt hülyeségnek tartom..és azt is ahogy divatból cigiznek az iskola dohányzójában..:/

Mellesleg a múltkori ilyen 'bulin' az egyik ismerősömet,aki szintén 15..megb**ták ..igen valóban erre lehetnek büszkék..az egész iskola rajta nevetett,mert a discoban mindenki látta..hát gratulálok..a pasi aztán jól kiröhögte..erről meg ennyit..

Ti mit gondoltok?(:


2011. máj. 1. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem voltam ilyen buliban soha. 19 évesen voltam először fiúval, nem voltam ugyan stréber soha, de nem jártam ilyen társaságba.És 26 évesen most van egy saját lakásom, férjem, autónk és biztos megélhetésünk. Azóta sem bánom.
2011. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak tudsz gondolkodni.... olyankor mond, hogy nem te vagy a szánalmas, csak nem vagy tinisuna, és egészen más dolgok vonzanak!:)

Élj, csinálj hülyeségeket, de ne úgy, hogy hullarészegen vergődsz, és agyba-főbe b*szatok magad...:D

2011. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem most a ballagás alkalmából tudtak elráncigálni 18 évesen egy eléggé "jólmenő" helyre, én meg egy haverom kb 10 perc után leléptünk. Homárparty. :D
2011. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!