Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a kereskedelmi rádiókban reggelente általában folyamatosan a duma megy?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 08:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, mert csak netrádiót hallgatok.
2011. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az Ökörpörkölt jelentkezik! Megmentem a világot a pusztulástól, zászlóm alatt egyesül majd minden ember! :D


Te akarsz zenét hallgatni, nem én! ;). Kissé cinikusan fogalmaztam meg a lehetőségedet. Ha nem szereted a reggeli műsorokat, nem kell hallgatni, van helyette CD is, vagy más olyan eszköz, amivel zenét tudsz hallgatni. Olyanokat, amiket szeretsz.


Ha valamit nem szeretsz, akkor nem sopánkodni kell, hogy "jaj, zavar, jaj, nem szeretem a reggeli dumát a rádióban". Tenni kell ellene. Mert csak akkor lesz neked jó.


Én kimondottan szeretem a reggeli műsorokat. Bár inkább Bumeráng párti vagyok, de ha éppen haverom visz el kocsival reggel valahová, és a Morning Show megy nála, azt is elhallgatom. Ő meg fordítva, ha ő ül be hozzám, akkor hallgatja a Bumerángot. Egy a lényeg: jót nevetünk rajtuk :D. És tudod, piros lámpánál, ha szétnézel, és magukban mosolygó/nevető/kormányt csapkodva röhögő embereket látsz, akkor egy ilyen műsort hallgatnak :D.

2011. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!