Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 23 éves lány hogy barátkozzon...

23 éves lány hogy barátkozzon hirtelen össze valakivel?

Figyelt kérdés

SÜRGŐS! Van 1 történet, egyszer leírtam ide, most megint, hátha más ötletek jönnek :)


Sziasztok!


Úgy kezdem, hogy 23 éves vagyok, kinőttem már a tinikorból. Van egy párom, vele minden nagyon jó, sose hagynám el másért :)

Van 1 fiú az osztályban, aki hirtelen szimpi lett. Egész évben kb. 4-5 mondatot beszéltem vele. Mindjárt vége az évnek és szeretnék addig beszélőviszonyba kerülni vele :)

Esti suliba járok, hetente 3x van tanítás. Mégis miről beszéljek? Vagy facebookon írjak neki néha cseten? :$ Nem lesz túl feltűnő, hogy hirtelen "rámászom"? :))

Sajnos nem vagyok 1 társasági lény, voltak barátnőim, de eltűntek, az egyik egy hazug ... lett :( úgyhogy már nem is tudok barátkozni :$ amúgy a pasik jobb barátok, legalább nem pletykálnak :)

Mégegyszer leírom, hogy nem megcsalni akarom a barátom, csak barátkozni.

Légyszi segítsetek. Sürgős!!


azóta sikerült végre kinyögnöm pár szót neki (pont ma délelőtt) :) Hogy legyen tovább? Írnom kéne facebookon? Úgyis az a divat! :)) Vagy az most nagyon feltűnő lenne?

Segítség :S


2011. jún. 8. 19:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)


A, a barátommal pénteken nagyon összevesztem :(( Mindig fontosabbak voltak a barátai, de most túlzásba vitte :( na mindegy, ez csak megjegyzés volt :$

amúgy a személyes kapcsolatkerülés össze fog jönni. A csütörtöki évzáróra nem bizti, hogy el tud jönni. Hétvégén lesz egy buli, lehet, hogy oda sem jön :(


B, szóval talán azon a bulin tudnék vele beszélgetni :$ de annyira hülyeségeket tudok beszélni, amikor zavarban vagyok.. Mint a múltkor is :D Nem csoda, hogy facebookon sem ír vissza.

Olyan cuki pasi és olyan puszilnivaló szája van :)))

2011. jún. 13. 09:08
 12/16 anonim ***** válasza:

Egyre jobb. Szerintem már eldöntötted, mit akarsz. Most már csak ezt a negatív önértékelés komplexust vedd ki a történetből, és minden OK lesz.

Pasiszemmel kifejezetten vonzó egy zavarában összevissza csacsogó csajszi, mégha nem is mutatjuk ki azonnal. Ha nem lesz semmi ezzel a sráccal az nem ezért lesz, mert zavarban vagy vele. :)

2011. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

tegnap válaszolt :))) 1 kis szívességet kértem tőle, azt írta rá, hogy talizunk valamikor és megbeszéljük :)))))

hurrá :P

2011. jún. 19. 23:10
 14/16 anonim ***** válasza:
:)
2011. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Mi lett végül? :) kíváncsi vagyok hogy alakult.
2012. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szerintem is, írj neki Facebook-on, és csak próbálj általános dolgokról beszélni vele. Pl.: mi volt a suliban a házi? Vagy átküldenéd a füzeteket, mert nem tudtam az órán lemásolni,az egészet. Csak szép lassan kezdetek összebarátkozni (fontos, hogy ne legyen olyan kérdés hogy, kivel akarsz járni, stb.)

Sok sikert!!

2020. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!