Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 14 éves koroztálynak milyen a...

KicsiPocok kérdése:

14 éves koroztálynak milyen a milyen a jó házibuli?

Figyelt kérdés
A szüleim megengedték h megtartam az első házibulimat, amikor elmennek itthonról. Ennek nagyon örültem, de nem kezdtem mégbele a szervezésébe, ugyanis azt se tudom hogyan kezdjek bele.. milyen programok legyenek, milyen pia legyen meg kaja :S??? 14/L
2011. júl. 5. 18:38
 1/2 anonim válasza:
Kaja,pia:hát..Kaja:chips,ne legyen babazsúros beütése nem kell nagyon kitálalni de mondjuk lehet egy kis apró süti ropi nem kell sztem sok kaja.Pia:alap a cola a fanta meg lehet vmi rostos ami a piát illeti nem tudom hogy vadabb vagy-e de cibere(bosorcola)rumoscola citromossör esetleg rendes sör.Dehát ez attol függ ahogy a költségvetés engedi.Ha le akartok részegedni akkor kaja szendvics vagy valami legyen mert megfogtok halni kaja nélkül ha berúgtok hajnalban.Vizipipázás nagyon hangulatos tud lenni.Zene sok jó zene.Ha kevesebben vagytok mennyetek este le a vízparthoz (ha van Duna).Meg ha jó a társaság ellesznek az emberek csak tudtok valamit csinálni:)Sok-sok-sok-sok sikert hozzá!
2011. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mond meg hogy beugró egy üveg pia, majd kiderül hogy alkoholt hoznak-e vagy kólát:D
2011. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!