Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jó lett ez a "családos"...

Jó lett ez a "családos" történetem?

Figyelt kérdés

I. fejezet


Boldogtalan élet


Minden olyan szép volt Ty és Olívia nagyon boldogok voltak, Olívia első gyermekét várta, Pault. Nagyon örültek mikor megtudták hogy gyermekük lesz...

Minden olyan mesebeli volt a 7. hónapig..

Akkor aztán történt egy baleset, Ty autóbalesetet szenvedett, és meghalt


Épp ment az úton egyszer csak megcsörrent a telefonja, a főnök volt az

"Szia Ty, elfejtettem mondani, nálad vannak pénteki könyvelések?"

Ty elkeezdte keresni az autójában, nagyon belemerült a kutatásban, csak ennyit nyögött a készülékben

"persze, egy pillanat, majd vissza hívom"

És már le is rakta, megint kutatott, fél szemmel az útat nézte, de elég volt egy rossz pillanat, és egy kamionba ütközött..


Mentők, rendőrök, tűzoltok szirénázva sűvítettek a helyszín felé.. Ty még élt, bevitték a kórházba, egyszer csak befut a kórház ajtaján Olívia

"hol van a párom, jól van? Mit történt?"

Egyszer csak egy ősz hajú 60-as férfi ment oda hozzá

"Jó napot, én vagyok a párja kezelő orvosa, rossz hírt kell közölnöm önnel"

"Mondja kérem mi az a rossz hír" mondta a legszomorúbb szemmel Olívia

" A párját már nem sikerült megmentenünk, mire beéltek már alig élet, egyszer csak meg állt a szíve és nem tudtuk vissza hozni, nagyon sajnálom"

Olíviának könny szökött a szemében, most hogy minden ilyen jó volt, a felhők közt érezte magát, elvesztette akit a legjobban szeretett..

---------------------------------------------------------ű

Kíváncsiak vagytok hogy mi lesz a történet folytatása?

És szerintetek jó lett?


2011. júl. 20. 20:01
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Lett ben pár helyesírási hiba.. és örülnék annak is ha nem tetszik akkor leírnátok hogy mit kéne rajta javítanom hogy jobb legyen :-) Köszönöm
2011. júl. 20. 20:03
 2/31 anonim válasza:
100%
Nagyon rövid egy fejezethez. Nos nem nagyon keltette fel a figyelmemet. De azért tovább olvastam volna ha nincs jobb dolgom.
2011. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ty elkezdte keresni az autójában, nagyon belemerült a kutatásban, csak ennyit nyögött a készülékben "


Szerintem itt az hibázik,hogy "kutatásba" és nem "ban"

.."készülékbe" és nem készülékben.

Amúgy nagyon jó a sztori.. szomorkás,izgalmas. Viszont a fogalmazás nekem rideg egy kicsit.

2011. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
A sztori jó, ha tudod folytatni, bár a túl egyszerűek a mondtaok, és össze van tömörítve az geész
2011. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj, kell hozzá gazdagság, jó nők, jó pasik, egy gyilkosság, szex, féltékenység. Ezeket olvassák.
2011. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :-) Hát ennek tervezek több fejezetet,mivel le szeretném egy füzetbe írni az egész történetét ennek a családnak, a kisfiú majd megszületik, és még annál tovább is, lehet hogy a második fejeztet már most megcsinálom kb 20 perc alatt kész van 1 fejezet
2011. júl. 20. 20:09
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Túl sablonos. Rengeteg ilyen sztorit írtak már, a különbség csak annyi, h más nevek voltak benne. A stílus is kevés, meg a terjedelem is.


Ha már ragaszkodsz ehhez a történethez (bár szerintem már lerágott csont), valamit találj ki, mire akarsz rámenni: jellemek kidolgozására, történet csavarására, a sorsok kifejtésére, vagy akármire, mert így mindenből annyit adsz csak, hogy túléléshez kevés, éhenhalásnál pont egy tizeddel több..

2011. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
20: 08 köszi a tippet, akkor ilyenek is lesznek benn! :-)
2011. júl. 20. 20:10
 9/31 A kérdező kommentje:
Szerintetek kezdjek egy új történetet?
2011. júl. 20. 20:11
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó. Egy az, hogy unalmas. Kettő az, hogy olyan, mintha olvasó naplót írtál volna egy hasonlóan unalmas könyvhöz. Mintha egy 12 éves gyerek tőmondatokban összefoglalt volna valami uncsi sztorit.
2011. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!