Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Segítség kéne a történetem...

Segítség kéne a történetem megírásához. Bővebben lent. Tudtok segíteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy történetet írni de nemm tudom hogyan kivitelezzem talán ti tudtok segíteni mondom az adatokat :


Nos van egy lány aki már a legelején megszökik egy kastélyból és belebotlik egy fiúba..

Ő ugyanúgy menekül az őrök elől ugyanis a "főgonosz" fia és elszökött otthonról..


Hát ennyi lenne az alap tudom sablon de még kezdő vagyok.. nem tudnátok segíteni hogy hogyan folytatódjon?? annyi bizti h össze "kell" jönniük :)


2009. jún. 4. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

olvassál és próbálj meg kissebb elemeket felhasnzálni .Én is irogatok néha .VAn egy oldal ahol amatőr regények vannak .Innen csenjél pár ötletet .

www.kisregenyek.blog.hu . REmélem meglesz a történeted.

2009. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megszöknek össze futnak és vándorolnak menekülnek eggyütt találnak egy kis paraszt embert aki befogadja őket más nap tovább mennek.Vándorolnak menekülnek az örök elől utána a főgonosz fia meg a kiscsaj elbújnak egy barlangba és megcsókolják egymást.Utána elindulnak és kiderül hogy a főgonosz fiának van egy csaj az életébe(és a csaj nagyon nyomul a főgonosz fiára) és odamegy hozzájuk a csaj és ugy csinál mintha járna a a főgonosz fiával erre a kastélyból megszökött csaj megsértődik és elfut erre a főgonisz fia elöki magátol azt a csajt aki eljátstotta hogy jár a pasival.És a fiú fut a csaj után a fiú eltéved és elkapja az egyik kastély őr aki elrabolja és rabságba fogja,hogyha nem mondja el,hogy hol van a lány akkor megöli a fiú nem mondja el és.......(kitalálsz vlamit) és végül elmenekül a kastélyból és megkerresi a lányt meg is találja elmagyarázza,mi történt és a lány megbocsájt neki.Aztán találnak egy tavat ahol meg is fürdenek viszont a gonosz fiának a "barátnője aki miatt össze vesztek" látja őket és mivel haragszik a fiúra hogy nem őt válassza így beköpi a csajt a kastélyba,hogy ő tudja hol vannak ezt észre vették és elkezdtek futni viszont a sok őr elkapta őket a fiú harcolt hogy ne vigyék el a lányt de a amig harcolt a lányt elvitték és a kastélyba zárták.

Tovább nem írom innen már könnyű lesz folytatni csak elkell kezdeni és mármenni fog abba se tudod majd hagyni én is nehezen hagytam abba.Viszont nem tudom,hogy mese szerűt szeretnél-e írni vagy nem.

Mindegy remélem segítettem vlamit

2009. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-Nagyon szépen köszi mindakettőtöknek :D már el is kezdtem írni :D
2009. jún. 8. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:

20:21-es vagyok:

Nagyon-nagyon szívesen.Megkérdezhetem hány éves vagy?Egyépként írni jó csak fantázia kell hozzá és türelem.Szerintem először írd meg gépen ott törölheted ha valamit javitani akkarsz utána ki nyomtatod vagy szépen leírod egy lapra.De (szerintem) ne úgy kezd el írni,hogy gyöngybetűkkel mert majd a végén vagy a közepén eszedbe jut vlami jobb akkor ....szivacs... :D

2009. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia 17:20 -as 14 vagyok.. mégegyszer köszi h válaszoltál :D
2009. jún. 12. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!