Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen lett a történetem?...

Milyen lett a történetem? (Ígértem egy másik kérdésben)

Figyelt kérdés

I. Fejezet


Cathy boldogan sétált barátnője Ricki mellett. Cathy barna haja, és zöld szeme elárulta hogy nagyon boldog.

-Annyira boldog vagyok hogy apu talált egy barátnőt magának, mióta anya meghalt azóta észre sem vette a nőket

Cathy anyukája akkor halt meg mikor Cathy csak 3 éves volt, egy autóbalesettben halt meg.. Texas állama felé tartott mikor, egy fényre lett figyelmes, és csak arra emlékezett hogy a kórházban van, 2 nap múlva meghalt, mindene szét roncsololódott, bevérzése volt, szinte lehetetlen volt hogy túl élje.. Cathy nem is emlékezett rá, hisz nagyon kicsi volt még mikor mehalt.. De azt tudta hogy édesanyja nagyon boldog hogy féje John megtalálta igazi szerelmét..

-Igen az nagyon igaz hogy apukád a nőkkel szemben nehéz eset! Mondta kis mosolyal az arcán Ricki, Ricki szőke haja fénylett a napsütésben, kék szeme időzen hatott minden ellenkező nemű tini srácra, Ricki híres volt arról hogy amelyik srácra ránézett azt első nézésre levette a lábáról. Gyönyörű volt, értett a divathoz, és mindig figyelt a sminkre is.. Cathyt ezek a dolgok nem érdekelték, neki tetszett a természetesség.

- Életemben most először láttam apát ilyen boldognak, remélem ez így marad! Zárta le a témát Cathy mielőtt megkérdezte barátnőjét arról hogy nem-e ülnek be a közeli pizzazóba..

-Látod azt a helyes srácot?

Mondta Ricki tüzes nézésével Cathynek, a srác egy fekte vasalt hajú, új srác volt. Egy pizzát rendelt épp..

-Tényleg helyes, de nem jön be a vasalt frizura.

szólalt meg Cathy.. Majd a pizzazót fürkészte..

Sárga falai megtöltötte világosságal, és jó kedvel a helyéseget. Mindenhol színben pompázó reklám lapok voltak kiakasztva.. Fiatal párocskák üldögéltek az asztaloknál, és néhány unatkozó tini..


Mikor épp hazza felé tartottak a pizzazóból Cathy némán rápillantott barátnőjére

-Mondjad mit szeretnél Cathy, tudom hogy valamit szeretnél!

Mondta ravaszul Ricki

-Arra gondoltam hogy nem akarnál-e ma nálam aludni

Mondta kicsit félénken, mivel nem bízott abban hogy a válasz igen lesz

-Nem tudom, tudod anyu most nincs valami jól, öcsém féltem otthon hagyni egyedül, vele.. De persze ezt még megbeszéljük, felhívlak este hogy megyek-e, oké?

-Óhh persze hogy jó, és semmi baj ha nem tudsz jönni.

tette hozzá mosolyogva Cathy..


(Többi a második fejezetben derül ki)


2011. júl. 21. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs cselekmény. Sok a helyesírási hiba, a szóismétlés. Néhol logikai ellentmondás. Túlzottan görcsösen prózai akarsz lenni. Egy barna haj hogy árulkodik a jókedvről? Mert ha úgy gondolod, hogy képes rá, akkor írd is le.

Én nem olvasnám a folytatást.. Bocs.

2011. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj ,köszönöm a választ
2011. júl. 21. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem nagyon rossz. Sajnálom. Inkább fess képet vagy fuvolázz vagy valami.
2011. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14 éves leszek :-) Most probálok ki mindent, hogy mihez van tehetségem, pár hónappal ezelőtt verset írtam, és pár embernek tetszet itt GYK-n, a történeteim nem tetszenek senkinek :-D Rajzolni nem szeretek pocsékul megy, fuvolázni nem is probáltam :-) Szóval van egy 20% tehetségem a vers íráshoz, király! Még kialakul biztos :-)
2011. júl. 22. 00:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet verset kellene írnod. Vagy ilyesmi. A történeteid valahogy nem az igaziak. :) Legalább kipróbálsz mindenfélét, aztán majd meglátod. Legyél hegedű művész az tök jó. :D
2011. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A hegedű egyátalán nem az én stílusom :-) Lehet hogy inkább a verseknél maradok :-) Holnap írok is egyet!
2011. júl. 22. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!