Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki írna nekem egy jó ivós...

Valaki írna nekem egy jó ivós történetet?

Figyelt kérdés

Hallottam már ismerőstől, hogy lakodalomban is kedvelt játék (meg gondolom máshol is), hogy bizonyos szerepeket kiosztanak az emberkékre, és van valaki, aki felolvas egy kocsikázós történetet, és mindig annak kell felállni, akinek a szerepe épp elhangzott. Ha nem áll fel, akkor kell innia. Ha valaki tudna ilyen történetet írni nekem, azért nagyon hálás lennék! (10 szerephez kéne, lehetőleg minél hosszabb és szívatósabb :P)


Előre is köszönöm!


2011. aug. 13. 16:46
 1/2 anonim válasza:
Nem.
2011. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mi olyat csináltunk egyszer, hogy megnéztünk egy filmet, és mindenki kapott egy szereplő nevet. és amikor a filmben kimondták a nevet, inni kellett :DD értelem szerűen érdemes olyan filmet választani, ahol sok a név szerinti szólítás :D
2011. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!