Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írjatok történetet légyszi....

Írjatok történetet légyszi. Mit játszunk el?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy én és a barátnőm nagyon szeretünk színészkedni. tavaly a suliba is szünetekben árva angyalt, meg seherezádét parodizáltunk, mindenkinek nagyon tetszett, de most szeretnénk egy fokkal tovább lépni. vagyis rövid történeteket szeretnénk eljátszani. csak az a baj, hogy képzelőerőnk nem sok, vagyis jó lenne, ha tudnátok olyan történetet írni, akár röviden is, amit el tudnánk játszani!! de olyat hogy 2lány legyen, meg legyen benne érzelem, esemény, fordulat...stb. vagyis olyat, amit jól el lehet játszani.szeretnénk belőle "forgatókönyvet" írni:)
2011. júl. 29. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
2 lotti
2011. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első vagyok..

bocsi ledobott..Szóval ott van a 2 Lotti története.Az röviden is jó lenne

2011. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az jó lenne, de mondjuk én valami olyat szeretnék, amit mi írunk meg..de köszi azért:):)
2011. júl. 29. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés?? Írj valamit és játsszátok el..

Ne várd hogy valaki helyettetek írjon egy jó kis történetet mert akkor nyugodtan felhasználhattok bármit.

2011. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jaj, nem érted hogy hogy gondolom.én csak egy rövid történetek szeretnék, de nem olyat, amit már más leírt. egyedit szeretnék. és ez csak azoknak szól, akiknek van egy jó kis ötletük.
2011. júl. 29. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Játszátok el azt, hogy barátok lesztek aztán elváltok egymástól. :/
2013. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!