Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapestiek! Hogy telik egy...

Budapestiek! Hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most voltam nyaralni az unokatestvéremnél,aki Pesten él. Hogy is fogalmazzak,mivel vidéki vagyok elég fura volt a rohanás meg minden.Rengeteg türelmetlen,rosszindulatú emberkével futottunk össze,valahogy nem éreztem annyira jól magam. Mondjuk a Szabadság téren,ott nagyon jó volt időzni,illetve a csendesebb helyeken. Ti hogy ítélitek meg az embereket? Hogy telik egy napotok?(hétköznap,ill hétvége) Hova szoktatok eljárni? Elnézést,hogy ennyit kérdezősködöm,csak érdekel,hogy Ti hogy látjátok ezeket a dolgokat. Előre is köszönöm! :)

18L


2011. aug. 16. 21:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ja,és mondjuk azt is kihagytam,hogy ha itt elkezdek sportolni-korizni vagy futni- sík hülyének néznek. Kutyasétáltatással is ez van,mert "mire van az udvar?!"...
2011. aug. 16. 22:12
 12/12 anonim ***** válasza:

"Köszi szépen a válaszokat!! Nem tudom,csak úgy érdekelt,hogy az ott élők mivel foglalatoskodnak. :)"


Amig nem lettem nagy, es nem vették át a lakasgondok a szabadidom nagy reszet (most lakber. aruhazakba jarok, barkacsboltba, stb.), addig miondig kulonorakra jartam.:) Itt ha elkezdesz valamit tanulni, mivel kicsi a szakma, kicsi a lelekszam az orszagban is, ezert a legnevesebb emberek lesznek a tanaraid, ismert nevek. Ez pl. izgalmas. Amit a turistak itt csinalnak, akar belfoldiek, akar kulfoldiek, ugyanazt van lehetosegunk sokaig csinalni, amig meg nem unjuk.:)

Most pl. a jacksontanc flashmob probaira jarok, ez egy olyasmi elfoglaltsag, mint a regi eletemben a kulonorak.:)

Ja, meg minden olyna flashmobra elmegyek, aminek a temaja tetszik.:) Evente van nehany..:) Lehet koncertre jarni, a vilagsztarok is gyakran jonnek..:)

2011. aug. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!