Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek is szánalmas a...

Szerintetek is szánalmas a barátnőm blogja?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy barátnőnek nem illik ezt mondani, de szerintem szánalmas a blogja. A stílus, a bejegyzések, a versei...-.-" Szerintetek? www.faktorka69.blogspot.com
2011. szept. 4. 10:32
 1/8 dirtboy ***** válasza:
89%

minden emberé aki nem ismert és nem valami szakmai dolog szánalmas.

nem is értem miért hiszik azt az emberek hogy bárkit is érdekel hogy hogy telnek a napjai egy teljesen hétköznapi embernek,mit csinált mit vett meg ilyen hülyeségek.

2011. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, azért ez elég nagy b*nkóság tőled, remélem tudod.

A barátnőd, az istenért! De úgy látom, van ahol ez nem is számít semmit... nálunk azért jelent valamit...

Lehet, hogy egy külső szemlélőnek nem egy nagy szám, ha valaki a saját kis életét írja le, de neki attól még lehet fontos! És hidd el nekem, nagyon vicces régi dolgokat visszaolvasni, hogy akkor mi történt velünk, mivel foglalkoztunk, stb...

A csaj helyében és rögtön ott is hagynálak... eszembe jutott, h írok neki oda egy komit, hogy ezt lesse meg, de mégse... nem az én dolgom, hogy mekkora egy s*ggfej vagy, arra neki kell rájönnie...

2011. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

azért nem kell ilyen megjegyzéseket tenned róla, mert így is, úgy is rosszul esik neki, ha véletlenül megtudja valahogy. Én sem szoktam mások blogjait megalázni. Egy élő személlyel ilyet nem szabad tenni.


Régen az egyik barátnőm létrehozott egy japán zenekarokkal, énekesekkel foglalkozó weboldalt. Sok pozitív megjegyzést kapott, de akadt egy undok leírás is, mert valakinek nem tetszett a weboldal. Ő meg zokszó nélkül eltűrte és azt írta neki, hogy nem kötelező meglátogatni a weboldalát.

2011. szept. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem te csak be akarod feketíteni a barátnője előtt azt, aki "nevében" írsz. :)
2011. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Finoman kritizálhatod a dolgot előtte is. De semmi sértőt ne mondj neki!
2011. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
"Szerintem te..." Összeesküvés-elméleteket szövögetsz mindig? :)
2011. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem néztem meg a blogot!


ha vissza akarja olvasni hogy mik történtek vle, akkor vezessen naplót....

2011. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, ez tényleg szánalmas, és te is az vagy.
2011. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!