Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Huszonévesek! Párotokkal...

Huszonévesek! Párotokkal milyen gyakran mentek el ilyen zenés, táncos, iszogatós szórakozóhelyekre?

Figyelt kérdés

Nem pizzériára, étteremre gondolok, hanem olyan helyre ahol alkoholt isztok, van zene, táncolni is lehet és éjfélig vagy éjfél utánig is ott maradtok táncolni, beszélgetni a barátokkal ismerősökkel.

Hetente többször? Minden szombaton? Minden 2. héten? Egy hónapban egyszer? Havonta? Két havonta? Évente csak párszor?


2011. nov. 4. 13:56
 1/5 LadyLee válasza:
Táncolós helyre nem nagyon, kocsmába beszélgetni heti 2-5x
2011. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem járunk ilyen helyekre. 25/N, 27/F
2011. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi max moziba járunk de már sajna oda sem mert nincs miből. De mikor jártunk akkor olyan 3 hetente.
2011. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyikünk se tud/szeret táncolni, így emiatt kiesnek az ilyen helyek.

Beülni iszogatni barátokkal pubba gyakrabban, hetente-kéthetente, mert kb úgy tudjuk összehozni, hogy mindenki ráérjen.

Én pl most "bezárkóztam" itthonra, mert államvizsgára készülök és egyszerűen nem merek egy másnaposságot bevállalni, így a férjem nélkülem megy - ami nekem még jól is jön, mert így még ő sem vonja el a figyelmemet az amúgy baromi unalmas anyagtól.

2011. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Antimod ***** válasza:

Mi sem járunk. Kevés az idő, és eléggé kivesz a munka mindkettőnkből annyit, hogy toleráljuk a későn fekvéseket.

Moziba, étterembe, barátokkal találkozni szoktunk, meg persze kirándulni és egyéb programokra megyünk el.

2011. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!