Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnál írni egy rejtélyes...

Tudnál írni egy rejtélyes történetet pár mondatban?

Figyelt kérdés
Másfél oldalas rejtélyes történetet kell írnom holnapra és most eléggé ki vagyok borulva, az égvilágon semmi sem jut eszembe. Ha lenne egy alaptörténet, abból talán ki tudnék kerekíteni másfél oldalt.
2011. nov. 6. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
az autó kulcsot a helyére raktam, de pár óra múlva mikor mentem volna el akkor rejtélyes módon eltűnt
2011. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D:D nem jó, mert ha fel kell olvasni szívrohamot kap mindenki
2011. nov. 6. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Lehet színezni!

2011. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
keress rá vannak angyalos történetek és azok közül válasz vagy szellemekkel kapcsolatban
2011. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben van, köszi mindenkinek! Mostmár lassan rászánom magam és összedobálok valamit
2011. nov. 6. 17:47
 6/8 anonim válasza:
50%
bementem egy ajtón és rejtélyes módon egy másik helyiségben kötöttem ki..
2011. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A múltkor éjszaka elsétáltam a Petőfi-hídnál, és hangos zenét hallottam azon a helyszínen, ahol egykoron egy szórakozóhely állt. Ilyen diszkó zene szerűség volt. Nagyon megrémültem, mert tisztában voltam vele, hogy ott már nincs szórakozóhely, így abszurdum, hogy onnan zene jöjjön, és mielőtt azt írná valaki, hogy biztos unatkozó fiatalok bömböltették ott a zenét, hozzáteszem, hogy elég hideg volt, és nem hinném, hogy télvíz idején bárkinek is lenne kedve ilyesmivel szórakozni.
2011. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jujj ez jó:D
2011. nov. 13. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!