Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lesz IMVU-n több pénzem?

Hogy lesz IMVU-n több pénzem?

Figyelt kérdés
Hogy szerezzek imvu-n több pénzt? Hallottam már hogy két ember szükséges hozzá de annyira nemtudom hogy kell csinálni! Segítsen valaki!

2011. nov. 12. 16:48
 1/1 anonim válasza:

Ez egyszerű.Én elmagyarázom,csak annyit kérek,hogy lassan és figyelmesen olvasd el,ha kell akár többször is,vagy akár lépésről-lépésre haladva csináld,különben lehet,hogy nem fogod megérteni :) Na szóval:

Először is csináld egy email címet.

Majd lépj be az imvu fiókodba és keresd az earn credit menüt.

Ha megvan keress egy olyat,hogy invite friends,vagy valami hasonló,(nem tudom már pontosan,régen imvuztam)

és ott válaszd ki az email-t.

Ha megvan,írd be azt az email címet amit te csináltál,meg egy álnevet. (pl.kis pista)

ha ez megvan (üzenetet nem kötelező küldeni) akkor küldd el az emailt a continue menüvel.

ha ez megvan lépj fel az emailre amit csináltál,és keresd meg a levelet.majd menj a levélben lévő linkre,és regisztrálj.

fontos,hogy a regisztrálásnál az meail címnél azt az email címet írd be,amire küldted a meghívót.

ha ez megvan,innentől már csak meg kell kérned egy barátodat,hogy lépjen be a fiókba.megadod neki a felhasználónevet,és a jelszót.a barátodnak 5x egymás után kell chatbe hívnia és mindkettőtöknek írnia kell vmi hablatyot,vagy amit akartok.ennyi:)

azt,hogy milyen emailt csinálsz,azt neked kell kitapasztalni mert nem mindegyik jó.egyik ismerősöm pl.másfél éve freemaillel csinálja és neki jó.nekem freemail nem jó.szóval ezt neked kell kitapasztalni:)

de vigyázz!mert egy idő után ez a dolog elromlik,és utána már nem marad más lehetőség,csak hogy veszel creditet sms-ben :(

de ne add fel hamar!

van amikor egyszerre pl.5 emailt csinálsz,és abból 3 nem jó,de az még nem azt jelenti,hogy elromlott.

én személy szerint nem tom melyik email a legjobb,melyikkel tart legtovább,mert ahogy írtam ez változó.De azért lehetőleg ne yahooval,mert az ugyan mükszik,de sokan panaszkodnak rá,hogy hamar elromlik.

Na...sok sikert!:)

2011. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!