Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan változzak sellővé?

Hogyan változzak sellővé?

Figyelt kérdés
Szeretnék sellő lenni régóta! Azt hallottam, ha sok haltápot eszek, akkor sikerülhet! Szerintetek ha így van, milyen haltápot vegyek? Közösülni fogok tudni még?
2011. dec. 13. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
könyörgöm fake x(-.-)x
2011. dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha sikerült szólj és én közösülök veled...(egy mindenre ugró 17 éves)
2011. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Darkus Állarcos ***** válasza:
Ez hü__ség Ilyen sosem fog veled előfordulni Ember vagy nem sellő X('_')X
2011. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na már nőnek a pikkelyeim, nemsokára jöhet a halascsávó
2012. jan. 14. 10:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Mostanában sokat viszket meg bizsereg a lában, és szomjazok szédülök, így lehet, hogy én is sellő leszek. Na jó nem.

Egyébként van sok módszer, de ahhoz hinni kell benne, hogy sikerüljön. A haltáptól nem leszel az, kell más is.

Majd utánanézek néhány módszernek.

2012. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lili1017 válasza:
komolyan valaki rakja már föl Nemkutyára vagy Facebookra X'DDDDDD
2012. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Adrienn12 válasza:
Abban biztos lehetsz,hogy ha haltápot eszel akkor nem változol át sellővé.. már bocs... nem akarom elvenni a kedvedet.. én is szeretnék,meg tetszenek,csak azért már ne túlozzunk.. ennyi erővel sok kutyatápot eszek és kutyává változom.xD
2013. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem félsz, hogy halszagú leszel ott lent? :D
2013. dec. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csajszika0798 válasza:
Szia mindenképp tenger gyümiset, fogsz tudni,és 00:00kor menj a kádadba ha kádad van, tiszta vízbe egy nyakláncal a nyakadba mond el ezt ötször "Holdistene s a Fény Istennője adjatok uszonyt s rendelkezzetek testemmel" utána ezt mond el hal eledellel a vízbe 3x "Lábam helyére nöljön uszóny ha vízzel érinkezik a testem bármely pontja, de ha száraz a testem uszonyom helyén legyen a lábam köszonöm" és garantàlt a siker de ha nem akarsz többé sellő lenni annyi a dolgod hogy azt mond a vízbe hogy"Hold Istene s a Fény Istennője vegyétek el erőmet mit ti adtatok"
2014. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!