Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Várjátok a nyári szünetet?

Várjátok a nyári szünetet?

Figyelt kérdés
Várjátok a nyári szünetet? Terveztetek már valami jó programot?

2012. máj. 19. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon várom, egyenlőre nincs semmi komoly, motorozni fogok (most teszem le a jogsit) és haverokkal lesze, első 1-2 hét tuti csak ezzel fog eltelni, a többi meg majd csak jön magától:DDD (De azért is várom, mert pl még 4-5 TZ-t írok, meg még Abigélt el kell olvassam 31-ére, meg ilyen hülyeségekkl gyötörnek nyár köelében is...:///)
2012. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez kérdés?! :D :P Persze, hogy várom :D

Terveim: ismét lefogyni 53 kg-ra (szeptembertől, mikor elkezdődött a suli, kicsit meghíztam), bulizni, és utána augusztus végén 2 hetes nyaralás :)

2012. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

igen.: )

tervek: Balcsi : )

14.l

2012. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Várom. Nagyon.

Én is szeretnék lefogyni, kb. 15-20 kg-ot, mert lassan már átlépek az egészségemet veszélyeztető súlykategóriába. Emiatt tervben van az étkezésem átszervezése és a sok sport, szeretném, ha a nyáron jelentősen megerősödne az immunrendszerem. Bár ezt nem a nyári szünetben kezdem, hanem jövő hét szerdától, amikor is végre túl leszünk az összes hülye dogán, és utána már nagyjából lazítás lesz. :)

Aztán tudom, bénán hangzik, de szeretnék sokat tanulni is, mert idén nagyon elhanyagoltam a tanulást, ezért bepótolom az összes lemaradásomat, és belenézegetek a következő évi anyagokba, előretanulok kicsit, hogy ne legyen teljesen új a téma. Az angolt és a franciát nem kell átismételnem, de azokat külön gyakorlom majd, mert mindkettőből szeretnék érettségizni egyszer. Aztán szeretnék majd sokat olvasni, rajzolni, valami őrületesen nagy bulin részt venni(Project-X :D), a barátnőmmel találkozni, ismerkedni. Meg rendbeszedni magamat, és kialakítani egy normális alvási rendszert, és szeretném teljesen kipihenni magamat. Körülbelül ezt tervezem a nyárra. 16/L

2012. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Várom, de nem annyira, mint régebben.

Most vizsgázom egy csomó tantárgyból, és a tanárok is most őrültek meg, rengeteg esszétdogát írunk. Remélhetőleg jövőhéten befejezzük, és akkor nyugi lesz.

Inkább ezt várom, mint a szünetet. Szünetben kicsit ráfekszem az angolra.

17/l

2012. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát várom is meg nem is. Először is azért várom, mert a tököm tele van már a tanulással(már elnézést a kifejezésért:D), másrészt meg ez csak azt jelenti hogy múlik az idő. És már csak 1 évet töltök ebben a suliban. Pedig nagyon imádom:( Az egész osztályban/iskolában családias hangulat van. A tanárok szeretik a diákokat is meg fordítva. Meg itt is van klikkesedés meg minden, de senki sem utál senkit aki más klikkből van, hanem még haverok is. Én meg nagyon izgulós és félénk vagyok, szal el lehet képzelni mennyire be vagyok tojva, hogy majd új közösségbe kerülök. Amúgy jó lesz ez a hosszú pihenés, mert végre megvalósíthatom amit akartam(gitározás, blogom rendszeres írása, zongora, rajzolás)
2012. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Először is sok sikert kívánok azoknak akik egészségesebb élet felé akarnak menetelni :)

Egyébként én is nagyon várom, nekem is elegem van a suliból

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=eo5YzA.. :D

2012. máj. 19. 15:39
 8/15 anonim ***** válasza:

már nagyon várom, nem telik el olyan nap, hogy ne nézném meg ezt: [link]


Nagyon lassan megy az idő. Jövőhét péntek,szombat oszt.kirándulás. Majd jönnek a dogák. De várom már a június 15-ét. Á inkább a 16-át. Jön az EB, majd az olimpia. Én is elszeretnék menni a Balatonra de nagyon messze van (350 km) 2 éve voltunk ott 1 hétig. Várom a 35 fok meleget, a nyaralásokat (július közepén megyek a tesómékhoz nyiregyre 1 hétre, az egész évi falusi élet után kell egy kis városi is. Mint tavaly, 10-11-ig pingpong, majd egyik nap megyünk a strandra, másik nap focizni, harmadik nap mozi stb. Június vége felé megint elakarok menni egy jó hosszú hétvégére a másik tesómékhoz. Van ott 3 fiú gyerek, kitesz egy kisebb focicsapatot :D. És 2,5 hónapig nem hallom azt a szót, hogy tanulás, iskola, koránkelés, lefekvés időbe stb. Nyáron egy kicsit meg akarok erősödni. Amibe lehet segíteni akarok itthon (vízhordás, kapálás stb.) Felteszem a bokszzsákot (tervezem rá festem annak a tanárom fejét akit a legjobban rühellek :D).



DE VÁROM MÁR!!! Olyan hosszú még ez a közel 4 hét.



F/16

2012. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

jó programok! :)

kevesebbnek tűnik ha azt mondjuk 4 hét, nem pedig napokban számoljuk..:)

2012. máj. 20. 19:14
 10/15 anonim ***** válasza:
:D
2012. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!