Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vajon miért nem keresnek már...

Vajon miért nem keresnek már a barátaim?

Figyelt kérdés
A srácokkal még gimnázium alatt lettünk jóban és ez idő alatt folyamatosan együtt lógtunk a suliban és azon kívül is. Hétvégente együtt mentünk ide-oda, akár bulizni akár csak valakinél összeülni és iszogatni, beszélgetni. Tényleg nagyon jóban voltunk és ez fenn is maradt az érettségi után is annak ellenére, hogy mindenki máshol tanul tovább. Az egyetem eddigi három éve alatt semmi sem változott, hetente többször is folytatódtak az összejövetelek és továbbra is jól megvoltunk. Idén február óta azonban úgy érzem kerülnek engem. Akkor találkoztunk egyszer és utána egész február, március és április alatt egyszer sem. Amikor kerestem őket, azt mondták ők sem szoktak mostanában már gyakran találkozni ennek ellenére igen gyakran láttam, hogy közös képeken jelölgették magukat Facebookon ahol épp jó kedvűen iszogat a szokásos társaság. Legutóbb az öcsém futott velük össze véletlenül egyik péntek este és amikor rákérdezett, hogy én is megyek-e velük azt válaszolták neki, hogy mindig hívnak engem, de én mindig tanulásra hivatkozva lemondom - ebből semmi sem igaz, ugyanis soha nem történt ilyen és egyébként sem hívtak engem hosszú ideje már. Mi lehet ennek az oka szerintetek? Soha nem volt vita, egyéb kellemetlen szituáció ami miatt elegük lett volna belőlem, az utolsó összejöveteleken is jó volt a hangulat és olyan volt minden mint az eddigi számtalan találkozó alatt az elmúlt években.
2012. jún. 21. 20:43
 1/2 anonim válasza:
itt már lehet csak annyit tudsz tenni hogy megkérdezd őket, és mondják el őszintén miért nem hívnak, mert tudok hogy hazudtak neked :/
2012. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom nem ezt a választ vártad, de: az ilyen emberek nem a barátaid!

Persze tehetsz egy próbát, hogy megkérdezd mi a baj, de ezek után ne várj túl sokat.

Nem bántásból írom ezeket, hanem tapasztalatból.

2012. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!