Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek van tehetségem?...

Szerintetek van tehetségem? És ha igen, miben/hogyan tudnám kamatoztatni? (képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link] (tudom hogy nem egészséges bőrre, csak nem volt kéznél lap:):DD )

[link]

[link] (ez itt a szobám fala egy cseresznyefával, de még nincs teljesen kész)

Bocsánat a rossz minőségért

15/L



2012. júl. 12. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy.

Van érzéked a rajzoláshoz.

2012. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 renátó 010101011 válasza:
Ha rajzal szeretnél foglalkozni akkor képezned kell magad nekem el hiheted másod állásban rajz tanár vagyol:D
2012. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, tök jók ezek a rajzok:))
2012. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyoon ügyes vagy, tanulhatnál tovább rajzzal :)
2012. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A "bőrös" nem teszik, de a másik kettő nagyon szép. Ügyes vagy, gyakorolj és irány, persze érettségi után a képzőművészeti egyetem :D
2012. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Igen, nagyon jók lettek:D


Én pont az efféle rajzban vagyok a rosszabb, mert én eddig csak portrék, tájképek, állítok lerajzolásával próbálkoztam, illetve azt rajzoltam le, amit a rajztanárom mondott...Eddig csak kisebb versenyeken nyertem, meg csak az OrszágosRajzversenyre jutottam ki, ezért is kell képeznem magamat egyre többet:)


Szerintem ezek nagyon jók lettek és folytasd csak,illetve rajzolj minél többet, hisz így fejlődsz:D


Sok sikert és sok szép rajzot!:)

16/L

2012. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:):D

Igazából az érdekelne, hogy így akár építészmérnöknek is mehetnék? (a matekot is szeretem:D)

Utolsó:nekem pedig pont azok nem mennek. Például a portréknál sosem tudom megfogni az arcnak azt a tipikus karakterét/jellemzőjét. Habár azok a rajzok sem sikerülnek olyan rosszul, mégsem a modellemet látom bennük viszont. Inkább az absztrakt vonal áll hozzám közelebb:D

2012. júl. 12. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Szép a lábad ^^ Mellesleg a rajzaid is. ;)
2012. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A rajzolós lány vagyok(portrés, vagy nem tudom hogy írjam:D)


Most olvastam közben vissza, hogy "hogyan kamatoztasd?"...

Hát nem tudom szüleid mivel foglalkoznak, de akár te is kereshetsz a neten olyat, hogy: Henna tetoválás..annak alkalmazottnak jó lennél:D

Engem most szüleim nyaggatnak vele, hogy kezdjek el hennázni, valószínűleg el is fogok...Kibérelünk egy helyet(nem kell sok hely, csak egy ernyő, mege gy asztal székekkel) ezt egy rendezvényen..és hennázok embereknek..


Hennapor+víz=henna..kell egy tubus a hennához meg pálcák/fogpiszkálók és naponta 2-300 000 lehet keresni vele:D

Nagyon megy...mondjuk korodból adódóan neked még macerás lehet, 18+ osokat keresik inkább..nekem ugye könnyebb a dolgom, mert szülők vállalkozása:)


De ez is egy pl...meg a rendezvényen múltkor volt mellettünk egy arcfestős..gyerekeknek festett arcot 700 ft-ért..és egész nap állt a sor előtte..100 000-t biztosan összeszedett ha mi a kevés vevőnkkel 80 000-et kerestünk aznap..de hát a játékokat nem mindig veszik:D



És igen először nekem sem volt nagy kedvem a portréhoz, az nem is a nagy kedvencem..inkább a tájképek,fantasy rajzok a favoritjaim:D


De te tehetséges vagy ebben, amit csinálsz, manufaktúrában sztem még jó lennél(azt én is szeretem mondjuk):D


SOk sikert!:))

16/L

2012. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!