Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek kezdhetek valamit...

Szerintetek kezdhetek valamit ezekkel az alkotásokkal? Van egyáltalán elegendő tehetségem vagy csak átlagos a tudásom?

Figyelt kérdés

Volt egy lány aki hasonló kérdést tett fel a rajzaival kapcsolatban (hogy van-e értelme alkotni). Arra lennék kíváncsi,hogy egy ELFOGULATLAN külső szemlélő mit gondol ezekről a rajzokról/festményekről/montázsokról vagy hogyan nevezzem. Mert én már nem tudom mit gondoljak, szeretek alkotni, de nem tudom elegendő-e a tudásom ahhoz,hogy ezzel komolyaban foglalkozzak.... Családtagok szerint ügyes de ők mégiscsak családtagok, nekik nem lehet hinni! :D


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. ápr. 25. 23:33
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Am. 18 éves lány vagyok, jövőre érettségizem, szóval jó lenne ha valaki tényleg használható kritikával szolgálna, hogy érdemes-e komolyabban foglalkoznom ilyesmivel gimi után...
2010. ápr. 25. 23:38
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Hátöö...nem akarlak megbántani, és tényleg őszinte kritikát vársz, szal elmondom...nekem nagyon nem tetszenek, addig oké, h hobby szinten űzöd, de nem hiszem, h ezzel eljutnál bárhova is. főleg, h van, amelyiken nem is látni semmit..de nem, sztem nem jók..bocsi :)
2010. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Semmi baj, megértem örülök,hogy őszinte voltál! Sokat jelent nekem az őszinte kritika. :)

Tudom sajnos a fényviszonyok nem éppen a legjobbak....

Elég modern stílusban szeretek alkotni nem szeretem a klasszikusan szép alkotásokat,mert szerintem azok unalmasak.

2010. ápr. 25. 23:50
 4/38 A kérdező kommentje:

Jah most nézem ,hogy az egyik szarságom lemaradt:

[link]


Egyébként ezeknek mind van jelentése. Ez pl. a szétszórt személyiségem sokoldalúságát akarta szimbolizálni, szal nem gyönyörködtetésre készült. :)

2010. ápr. 25. 23:56
 5/38 A kérdező kommentje:

ez kivételesen 'csak úgy' készült, mindenféle jelentés nélkül:

[link]


Azért várom még a válaszokat, mit javíthatnék?

2010. ápr. 26. 00:03
 6/38 anonim ***** válasza:

Én mindig szerettem volna szépen rajzolni,de csak a gyönyörű írás,és a még gyönyörűbb másolás maradt. Az igazság az,hogy kábé így rajzolok mint te,és ez nem elég..Vagyis evvel a rajzolással nem mész semmire..Én egyszer elmentem egy rajztanárhoz.Elvittem a "rajzaimat".Vittem olyat amire egy táblát rajzoltam,és a "rajzolt,ékesített betűimmel" írtam szöveget rá.Vittem olyat is amit egy könyvből másoltam ki,és egy olyasmit amit te rajzolsz.A tanárnő megnézte,és ennyit mondott..

Hiába írok szépen,és másolok gyönyörűen,ha magamtól rajzolok akkor nincs "látásom".Nincs összhang a képeim között,és ezáltal csúnyán is rajzolok..

Lehet fejleszteni,tanulni a rajzolást,de sok idő kell hozzá..Én nem foglalkoztam vele..Igaz most vettem egy könyvet ami lépésről lépésre megtanítja az embert rajzolni,de már nincs kedvem hozzá...

Szóval a te rajzaid is csak hobbinak jó,sokat nem fogsz vele elérni...(de tanulhatod ha van kedved..)

2010. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Először azt hittem,hogy egy 10-13 éves rajzolta ezeket,de most olvasom,hogy 18 éves vagy..

Hát így nem tetszik,mert semmi arány nincs a rajzokban,és az utolsó kettő amit linkeltél az tényleg úgy néz ki mintha kislány csinálta volna...

Remélem nem haragszol a kritikámért...

2010. ápr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

De én nem is szeretnék "szépen" rajzolni, ezek direkt készültek így! Tudok élethűen rajzolni, ha akarok. Ezek direkt ilyenek. :D Ha unatkozom csak akkor rajzolok viszonylag "élethűen", mint pl. ezt tollal firkáltam töri órán:

[link]


Most elég hülyén érzem magam.

2010. ápr. 26. 00:15
 9/38 A kérdező kommentje:
Én azt hittem az emberek ezt megértik... és ezekből kb. 3 rajz van a többi montázs. :S
2010. ápr. 26. 00:19
 10/38 A kérdező kommentje:

De hát ezek direkt nem arányosak! :O

Most már nagyon kellemetlenül érzem magam....

2010. ápr. 26. 00:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!