Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mitől érzem azt, hogy a...

Mitől érzem azt, hogy a rádiadók lerágott csontokat adnak örökké?

Figyelt kérdés
Pl: Army of lovers: Crucified. Ez az együttes 16-17 évvel ezelőtt is egy betegség volt és letűnt, de mégis életben tartják. Ráadásul úgy, mintha csak ez az egy száma lett volna összesen. De ugyanez igaz sok más előadóra is. 15-20-30 éves számokat adnak, amivel nem lenne baj, de mindig csak ugyanazt a néhányat. Pár hónapja pl Amanda Lear volt műsoron. Azzal nincs is bajom, de akkor is csak egy számát ismételgették. Szerintem a könnyűzenei felvételek száma évente tízezres nagyságrennel bővül, a rádióadók mégis csak pár tízet, esetleg párszázat adnak újra és újra :(
2008. máj. 20. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért érzed így, mert így is van :(((
2008. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az mp3-mamon több szám van, mint a danubius rádión.
2008. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem csak a danubiusról mondható ez el, hanem a többiről is...
2008. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
szíves figyelmetekbe ajánlom az mr2 Petőfi rádiót. olyanokat játszanak,amiket máshol sehol,és nagyon jók.ja,és nem utolsó sorban nem egy bugyuta rádió idétlen reklámokkal és műsorokkal.
2008. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

talán negyedévente mérik a hallgatói elégedettséget a megbízott piackutató cégek az összes vezető rádió által játszott dalokkal kapcsolatban.


a zenei szerkesztők a felmérések eredményei alapján változtathatnak a zenei palettán. tehát évente összesen négyszer. gondold el, elkezdesz játszani egy új dalt, minimum három hónap kell ahhoz, hogy kiderüljön, szeretik-e. ez őrült lassú folyamat, viszont egy reprezentatív felmérés (sok alany megkérdezésével) nem olcsó mulatság.


az mr2 állami rádió, bizonyos szempontból -az állami finanszírozás miatt- kisebb rizikóval lehet bátor, hiszen nem múlnak rajta brutálisan súlyos milliók, ha csökken a hallgatottság.

az már nekünk, hallgatóknak öröm, hogy elég jól eltalálták azt a zenei vonalat, ami hiányzott a kínálatból. ügyesek voltak, szerencséjük volt, hadd szóljon!


a kereskedelmi rádiókat én például azért hallgatom, mert a műsorvezetők jelenléte (nem mindenhol) érdekessé teszi a programot.


ha olyan zenékre vágyom, amelyeket én szeretek, töltök le a netről. :)

2008. máj. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A rádióadókban naponta 100-200 számot keringetnek, a Slágeren olyan 500-at. Biztos drága a jogdíj. Ajánlom figyelmedbe a di.fm-et, itt sokféle elektronikus zenei ág szerint tematizálva vannak a webrádió-csatornák.
2008. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az Army of Loversnek különben két száma volt, de ez egyáltalán nem mentesíti őket az emberiség ellen elkövetett bűncselekményeik alól, sőt.

Rádió...

Túlhaladott dolog.

Mp3 player...

2008. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja tudom, volt az Obsession is. Ezek szerint több nem is volt nekik? Szeintem undorító együttes, aminek a süllyesztőben a helye.
2008. jún. 18. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!