Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önbizalomhiányban szenvedek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányban szenvedek, javaslat? Többi lent.

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, sokak szerint helyes. 15 éves korom óta van önbizalomhiányom, amikor egy tini diszkópitsa nagyon csúnyán lekoptatott, igaz nem csak engem. Azóta csak 1 barátnőm volt, igaz az is 1 évig, de ez már másfél éve. Azóta nem merek leszólítani olyan símán a nőket, mint előtte, javaslatok? Hogyan szólítsam le azt aki tetszik?
2011. dec. 25. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd a képlet az, ohgy az életben, ha nem kockáztatsz ,akkor nincs nyereség sem.


Ha nincs elég merszed a lányhoz, és agonizálsz egy elutasítás miatt, akkor megérdemled, hogy ne szaporítsd génjeid.

2011. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a középsuliban cseszték le a buta lányok az önbizalmamat, így sosem mertem lányokhoz közelíteni, mert el sem hittem, hogy valaha is kellek én akárkinek is. Sajnos nem is volt még barátnőm és úgy néz ki ez így fog folytatódni a jövőben is. :'(


Bocs, egy kicsit érzékeny napom van.


22/F

2011. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és egy újabb gyökér nő ki a földből
2011. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ami nem megy azt nem kell erőltetni meg kínlódni vele, találj valami jó hobbit inkább a nőkkel ugyis csak a baj van
2011. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amúgy megsúgom: ha eljön a szerelem akkor nem lesz ilyen gondjaid. ;)
2011. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!