Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van egy ötletem, amit szeretné...

Van egy ötletem, amit szeretnék megítni MANGA sítlusban. Viszont fogalmam sincs, hogy hogyan kell egy ilyen történetet megírni. Hol találok ilyen történet vázlatot, vagy olyan embert, embereket akik tudnak tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Ehhez kapcsolódik, hogy ha a történetet megírtam, akkor szeretném megjelentetni, de itt is hiányos a tudásom. Hol és hogyan működik az ilyen?
2013. jan. 28. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Megjelentetni sztem nem lenne olcsó mulatság, ha nyomtatott formára gondolsz. Volt már magyar próbálkozás manga készítésben, kb 1 hét után kifulladt. Meg ha meg is csinálnál egyet, akkor valszeg sokan találnának benne olyan dolgokat, amire azt mondják,h egy meglévőből nyúltad le. Szal egy teljesen új (amit nem lehet egyikhez sem hasonlítani) és jó történet illetve nagyon jó rajztudás nélkül esélyed sincs rá.

De ha nagyon szeretnéd, akk sztem annyit tehetnél, h az első pár fejezetet elkészíted és megkéred pl. a naruto-kun.hu üzemeltetőit,h posztolják az oldalukon, illetve átírod a szöveget angolra is és elérhetővé teszed külföldi oldalakon pl. a mangaspoiler.com-on sokan vannak és kaphatóak lennének ilyesmire. Aztán ha sokaknak tetszik folytathatnád és ha kivételesen jó, akk akármi lehetne belőle.

2013. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ehhez találnod kell egy szerkesztőt , és egy újságot ahol megjelenik , de itt magyarországon ez veszett ügy.

Ajánlom a Bakuman animét , az ezzel a témával foglalkozik, 2 srác mangaka szeretne lenni.

2013. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!