Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A fiúk tényleg a 'kocka'...

A fiúk tényleg a 'kocka' lányokat keresik?

Figyelt kérdés

persze nem mindegyik, de na ><

rengeteg posztban látom, h "A tökéletes barátnő: (és itt egy kép amin a csaj a gép előtt ül és pl wowozik.)"

ezt csak úgy megemlítettem, az igazi "kérdés":

Na szóval elég sokat ülök gép előtt (sokat = szinte egész nap, alig vannak barátaim). csendes vagyok, félénk, egyáltalán nem kezdeményező típus, szóval barátkozásról szó sem lehet. Nekem jó ez így, de néha elgondolkodom h azok, akikkel beszélek mondjuk facen, mindig mesélik h itt voltam haverommal, meg hétvégén ekkora buli volt és rengeteg haverral lógtam stb, és ha megkérdezik h velem mizu?.. hát néha már azt mondom h "a szokásos" (magyarul egész nap a gép előtt ültem. :/) (én nem vagyok bulizós típus).

Szeretek sétálni, bár nem nagyon szeretek emberek közé menni ezért inkább itthon ülök..



2013. ápr. 5. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Első 1 idióta .


Én se vagyok az a bulizós típus , barátom sincs sok , inkább kevés jó , de velük eltudok hülyülni és én is elég sokat gépezek , film game stb... Igaz fiú vagyok nekünk ezt jobban elnézik ... Hát nem mondom azt hogy tökéletes amit csinálsz , de a te életed nehogymár más mondja meg neked mi jó . Ha te wowzni akarsz és olyan barátot aki szintén ezt teszi tedd azt ... semmi baj nincs ebben , legalább nem a szokásos sablonos tinédzseréletet választod amiben 16 évesen a fél város átment a lányokon , a fiúk meg 7végente detoxra isszák magukat .. pont ezért megértem hogy miért ezt választod .

2013. ápr. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csak azért írják a fúk azaza mi, mert könnyebb viszonyolni egy olyan dologhoz amit mi is csinálunk pl:gépezés és nem tartjuk jónak a hisztis plázás pics@kat, mert egyszerűen idegesítők. Én se vagyok nagy bulizós hogy piáljunk meg ilyesmi... egyszerűen nem vonz engem csak hát ez divat: legyünk segg részegek nem érdekel mi lesz a májjammal meg az agyammal.(ők tudják)

A lényeg nem rossz aki kockul, de én nagyon szeretem azokat a lányokat akik sportolnak is.

Te sportolszvalamit? Azért kijársz hülyülni barátnőiddel fiúkkal?

2013. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, megértelek, mert velem is ez a helyzet...



Szerintem csak azért mert egy lány 'kocka' még nem lesznek érte oda rögtön, amellé még más elvárások is vannak...


(komolyan, a leírásod alapján ugyanabban cipőben járunk =_= )


14/L

2013. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen, néha azért kimozdulok. sport, hát mit is mondjak lusta vagyok ><" a fiúktól meg félek, nemhogy hülyülni velük...
2013. ápr. 7. 17:16
 5/12 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem a kocka csajokat szeretem :D

de az nem bajha fb-zik :D

de ez csak zárkozodság ami náladvan keres barátokat és más lesz ez :D

2013. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolom élvezed a heti 5 tesit XD
2013. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó neki csk jövörelesz met 1-5-9 osztályba van ez
2013. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, ezt elfelejtettem.
2013. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
...a fiúktól meg félek... jó nagy f.sz lehecc már bocs!!! Gépelőttülsz fúúúhbazeg a kutyámnaksem kellenél!!! utálom az ilyen lányokat telusta dög! Igaza van az első válaszolonak teljes mértékben!!!!
2013. ápr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9!!! Egy nyomo*ék kis senki*ázi vagy!!!!!!!!!! Ne aggódj kedves kérdező, ha jól láttam 14 vagy ami azt jelenti hogy jövőre uj suliba mész és ott biztos lesznek barátaid.:))
2013. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!