Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A fiúk tényleg a 'kocka'...

A fiúk tényleg a 'kocka' lányokat keresik?

Figyelt kérdés

persze nem mindegyik, de na ><

rengeteg posztban látom, h "A tökéletes barátnő: (és itt egy kép amin a csaj a gép előtt ül és pl wowozik.)"

ezt csak úgy megemlítettem, az igazi "kérdés":

Na szóval elég sokat ülök gép előtt (sokat = szinte egész nap, alig vannak barátaim). csendes vagyok, félénk, egyáltalán nem kezdeményező típus, szóval barátkozásról szó sem lehet. Nekem jó ez így, de néha elgondolkodom h azok, akikkel beszélek mondjuk facen, mindig mesélik h itt voltam haverommal, meg hétvégén ekkora buli volt és rengeteg haverral lógtam stb, és ha megkérdezik h velem mizu?.. hát néha már azt mondom h "a szokásos" (magyarul egész nap a gép előtt ültem. :/) (én nem vagyok bulizós típus).

Szeretek sétálni, bár nem nagyon szeretek emberek közé menni ezért inkább itthon ülök..



2013. ápr. 5. 23:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én se nagyon szeretek emberek között lenni bár én fiú vagyok és 14. Félénk vagyok suliban nem sok emberel beszélgetek max azokkal akik oda jönnek. Nem megyek sehova otthon vagyok játsszok gépen zenét hallgatok. Gépen van pár ember akivel beszélgetek,játsszok de nem sok 4 pontosan de végül is igy szeretem. Mondjuk néha van, hogy vágyok olyan élet után, hogy haverokkal lógjak meg stb... szoktak hívni hogy jöjjek ide meg oda de nem annyira merek :S már meg szoktam ezt.
2013. júl. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet velem is. 15 gátlásos fiú vagyok pedig semmi okom nem lenne rá nemtudom miért lettem ilyen. Szeretnék bulizós, barátkozós lenni és merni nyitni mások felé, de nem megy utálom az embereket. Kitűnő tanuló vagyok. Korosztályomnál érettebb, komolyabb. Egy-két haverom van, de ők se az igazik, így maradt a gép legjobb "barátnak". Most, hogy új iskolába megyek remélem változni fogok és jobb lesz minden, mert a mostani osztályom nagyon rossz volt. Járok kondizni hátha megnő az önbizalmam és élvezem is, de ott is azt szeretem, ha minél kevesebben vannak, annál felszabadultabban tudok edzeni. Ha ki kell mennem az utcára attól is rosszul vagyok. Félek, hogy belém kötnek vagy valami lesz at út során. Amúgy senki se látja rajtam hogy, sociális fóbiában szenvedek és egy kicsit paranoában, azt hiszik hogy egy önbizalom teli, helyes srác vagyok, bárcsak az lennék...
2013. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!