Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Léteznek olyan lánytesók,...

Léteznek olyan lánytesók, akik nem haragosok? Hogyan kell egy lánytestvérséget elképzelni?

Figyelt kérdés
Termesz arra gondolok, hogy mindegyik tesó lány. Egy játékban születtek lánytestvéreim, pedig nem így terveztem... és most nehezmere esik elképzelni a jövőjüket, amikor igazán gyerekek és tinik lesznek... :( Légyszí segítsetek, elfogadni a helyzetet!
2013. ápr. 15. 19:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Eeredetileg fiú-lányt akartam, de már nem tudom visszacsinálni.. :( megszületett a második kislány. Azért ilyen nehét azt hiszem, mert én egyke voltam mindig is, anyámnak meg van egy húga, de utálják egymást...
2013. ápr. 15. 19:40
 2/12 anonim ***** válasza:
:DDDDDD
2013. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Anyának van egy húga, nagyon jól megvannak, havonta járnak ide látogatóba a kisbabával meg a párjával, mindig jókat beszélgetnek, állandóan számíthatnak egymásra, ha támogatás kell. Nekem két húgom van (és én is lány vagyok természetesen), akikkel néha picit marakodunk, de ez szerintem teljesen normális. Soha egy percre se utáltuk egymást, mindig számíthatunk egymásra, ha valami olyan helyzet adódik. Voltak már közöttünk fiúproblémák, vagy csak egyszerű "zavarsz, miközben én tanulnék"-jellegű dolgok is, de mindent meg lehet oldani. Én szeretem a testvéreimet és fogom is mindig.
2013. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mi az hogy egy játékban születtek lánytestvéreid..??


és szerintem rengeteg lánytestvér jól ki jön egymással

2013. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Simsezel? :)


(Két lánytesóm van, jól kijövünk egymással.)

2013. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Hát elég érdekes a kérdés... :D

Egyébként nekem két nővérem is van. Ezek közül az egyikkel kiskorunkban mindig gyepáltuk egymást, egyenesen utáltuk egymást!!! AZtán minél nagyobbak lettünk annál jobb lett a viszonyunk, és most elég jóban vagyunk :) De ez csak azért lehet, mert a nővérem elég szelíd természet, és jó hatással van rám, míg a másik nővérem kihozza belőlem a legrosszabbat, vele még mindig sokat veszekedünk.

2013. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért nem ölöd meg őket? Vagy adod örökbe valamelyiket?

Csinálhatnál újat helyette...

2013. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, azt semmiféleképpen. Túl szép... Ez az egyetlen pozitívum az új bébiben... xD
2013. ápr. 15. 21:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi kiskorunkban utáltuk egymást a húgommal, nagyon rosszban voltunk (de közben persze volt ilyen "félek, aludj velem éjszaka, fogd a kezem"), aztán ahogy nőttünk jóban lettünk. Most ott tartok, hogy azt sem tudom mi lesz velem nélküle, ha szeptembertől elköltözöm, pedig a barátommal együtt megyünk.
2013. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szép?

Ez egy csomó 1-es meg nulla, mi a f.sz tud szép lenni rajta?

Írjak neked szépet?


0010 0100


fordítsd szembe a kezeidet magaddal és nyisd ki az egyessel jelölt ujjaidat...

2013. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!