Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » FONTOS! Mindenki véleményére...

FONTOS! Mindenki véleményére kíváncsi lennék!? (lent)

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy olyan ajánlatot, hogy dolgozhatnék egy kiállításon (diákmunka). Aki felajánlotta ezt, megkért rá, hogy én rendezzem be a kiállítást és csináljam úgy ahogy én szeretném, vagyis ez azt jelenti hogy az egész kiállítást nekem kéne megcsinálni. Titeket milyen kiállítások érdekelnének? Mert szerintem a legtöbb kiállítás unalmas és az embereket nem érdekli úgy igazán, nem marad meg az emlékeikben, én egy olyat szeretnék csinálni aminek híre megy és az embereknek tetszik és megéri a pénzt amit kifizetnek. Ti ha elmehetnétek egy kiállításra milyenre mennétek? (próbáljatok meg reálisan gondolkodni, amit tényleg meg lehet csinálni. Van pár ötletem de jó lenne ha segítenétek. Köszönöm : )

2013. jún. 27. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát akkor írd le az ötleteid, úgy nekünk is könnyebb.


Én például szeretem ha egy kicsit részese lehetek a dolgoknak, ha beleélem magam. Interaktív kiállításokra gondolok most leginkább.


De lehetne mondjuk valami célja is, mondjuk a végén valaki eredménne kell mijönni vagy hasonló. Nem teszt hanem kis figyelemfelkeltés és tartás.


Ha gyerekeket is érinthet a kiállítás, jó ötlet a csoportos foglalkozás, megbeszélés, játékokkal való színesítés és új információk elmélyítése.


Szeretem ha színes, áttekinthető és amennyire lehet "logikus" felépítésű. (mondjuk valahonnan valahová céllal)


Legyen jó mottója, ha híresztelni szeretnéd és futja rá akkor szórólapokkal is felkeltheted az emberek figyelmét.


Meg olyan apróságok mint hogy egy nyomtatott fekete fehér lap helyett volt olyan kiállítás, ahol egy kocka volt, ami a falhoz volt úgy rögzítve de lehetett forgatni és színes volt. Már is érdekesebb..

(Mint az étel. ha színesebb, étvágygerjesztőbb)


Hát nem tudom pontosan milyen kiállításra gondolsz, ha írsz többet az jó lenne...



Sok sikert hozzá!:)

2013. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)


igen én is ilyesmikre gondoltam, mert azt szeretném, hogy az emberek élvezzék.


Olyanra gondoltam hogy a múlt és a jelen közötti különbséget mutatnám be. Mert ha idősebbek jönnek ők tudnak nosztalgiázni, esetleg ha az unoka is velük van akkor tud mesélni nekik és megnézhetnék az emberek hogy mi hogy, mivé változott.


Vagy a másik ötletem, hogy a magyar hagyományokat mutatnám be, mert a tulaj inkább e felé hajlik, ez lehetne olyan hogy a falra van graffitizve egy magyarország térkép és akkor abból jönnek nyilak vagy esetleg lábnyomok és oda vezetnek, ahol az adott tájegység különlegességei, érdekességei vannak, ezt meg lehetne csinálni úgy is, hogy nem magyarországot, hanem az egész világnak a kultúráját bemutatni, és akkor a föld lenne a falra, esetleg a padlóra graffitizve, rajzolva.


Lehetne zenéről szóló, ez is a múlt-jelen, hogy alakult ki, hogy fejlődött.


Aztán különlegességekről, esetleg "nagy" emberekről, nem írókról, meg a megszokottakról, hanem a modern emberekről, pl Bill Gates, Steve Jobs, Mark Zuckerberg...ilyenek :)


de ezek csak ötletek. Eltudnád valamelyiket képzelni, úgy hogy érdekesen meglehet csinálni? :)

2013. jún. 27. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:

vagy optikai csalódásos kiállítás

bár én szeretem az olyan kiálításokat ahol festmények, rajzok, szobrok.. stb vannak :D

2013. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!