Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Van olyan akinek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van olyan akinek egy kapcsolatban nem olyan fontos a szex?

Figyelt kérdés
Párom azt mondja neki nem fontos a szex.Ennek valami oka lehet?vagy van ilyen?fiatalok vagyunk és 2 éve vagyunk együtt.Ha rajta mulna elég lenne neki 1 héten 1 szex.De én többre vágyom.El kell fogadnom h ilyen?Vagy talán valami baja van velem?
2013. aug. 16. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs baj veled, én is ilyen vagyok. L
2013. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az nem mindegy, hogy az elején is ennyi volt-e az igénye
2013. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az elején volt hogy 1 nap 2szer 3szor volt,bár akkor csak hétvégén találkoztunk,de most együtt élünk.
2013. aug. 16. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Mond meg a párodnak, hogy te többet szeretnél szexelni, biztosan megérti.
2013. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos a szex. Én is simán beérem heti 1-2vel. Persze ha a barátnőmnek többre van igénye akkor nincs ellenemre a dolog, de én megvagyok kevéssel is. 26F
2013. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
érezheti a sràc,minek csinàljam? nem jo vele. te k3rdezd hogy szeretnè?ne légy ônzö
2013. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem keress magad mellé olyat, aki nagyobb igényű. Én majdnem 4 évig voltam együtt a volt barátnőmmel és nálunk is ez volt a gond, csak fordítva. Vagy ha szereted, akkor próbáld megbeszélni vele.
2013. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem,és semmi probléma nincs köztünk nagyon jol megvagyunk,csak nekem több az igényem de nem akarom ráeröszakolni dolgot,inkább várok :)kivárom a napot hogy kedve legyen,:) nem akarom elhagyni
2013. aug. 18. 18:17
 9/9 anonim ***** válasza:
De majd úgyis elhagyod :) A lányok már csak ilyenek.
2013. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!