Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az SX gitárokról légszíves...

Az SX gitárokról légszíves mondjatok nekem véleményt, tapasztalatokat, mert egyik barátom azt mondta hogy első elektromos gitárnak teljesen megfelel Ha nem jó akkor miért?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 16:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem kötelező új hangszeren gondolkodnod, használtan találhatsz olyat, ami szinte nem is volt használva, piszok jó áron. Én pl. egy Cort X6 -ost használok, amit piszok jó áron vásároltam 30.000 egy Boss DS1 analóg torzitóval, egy rakás minőségi hangszerkábellel, Rockbag -es tokkal, jóféle hevederrel. Találni jó ajánlatokat, ám biztosan most a magad fejed útján mész, ha keresel, akkor 20 körül klassz, kitűnő állapotú kezdőgitárt találhatsz, amire, ha vigyázol, megtartja az értékét és később akár ugyanannyiért simán el is adhatod (mert pl. a soundsationt, ha megveszed 30 -ért, azon percen veszítesz az értékéből, ráadásul nem is egy jó gitár az árához viszonyítva, meg amúgy sem).
2013. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!