Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek bele egy...

Hogyan kezdjek bele egy fanfiction írásába? (bőv lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék írni egy fanfictiont, ami nem sablonos, és sok olvasónak elnyerheti a tetszését. Tudnátok nekem tanácsokat adni, hogy miből tudnék ihletet meríteni, meg hasonlók? Valamiért semmi ötletem nincs..


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2013. aug. 30. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is, milyen fandom?

Annyit tudok tanácsolni, fanfic olvasóként, hogy döntsd el, milyen párosítás (ha lesz benne), milyen AU, szereplők főbb vonásait tartsd meg, ki milyen idős, azt variálhatod. Alap történetnek nem szabad sablonnak lennie, bár, ha jól meg van írva, én akármit szívesen elolvasok, a legelcsépeltebb sztorit is.


Ihletet szerintem a többi ficből tudsz a legjobban, nem arra gondolok, hogy utánozd le, de nekem olvasás közben lett már olyan gondolatom hogy "ebből meg ebből de jó ficet lehetne írni".

2013. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!