Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról és az írójáról?

Figyelt kérdés

[link]

Én tönkre röhögöm magam rajta. Érdemes megnézni a Dzásztin Biber és a b.u.z.i ló cimű verset és a divatkritikát.



2013. szept. 9. 17:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

sokáig nem bírtam olvasni.


stylistnak és életmód-tanácsadónak is képzeli magát, az már biztos. de nem biztos, hogy ez jó.


azért mert ő jó géneket örökölt, aminek köszönhetően szénné zabálja magát szeméttel és még akkor is csak 50 kiló, azt az anyjának meg az apjának köszönheti. erre nem játszanám az eszemet és mondanám azt, hogy hülyeség a fitness stb...


másrészről van, amiben igaza van.


viszont a helyesírással van némi gondja. egyetemista létére ez szomorú.

külömbség helyett írhatna különbséget stb...

2013. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ja, még egy.

kedvencem, amikor az intelligens szót használják. persze egy darab l betűvel. ahogy ő is.


áááá

2013. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
a blog iroja külföldi és soha nem tanult magyar helyesirast és azt üzeni hogy beveheted a rabokét xD
2013. szept. 9. 17:45
 4/18 anonim ***** válasza:

Lány, egyetemista és LOL-ozik. Jujj! A CiCuSsHh WaGyoK aZt CshŐ is ugyanaz, mint a LOL, amit ő használ! Egyetemista korban már erről le lehetne szokni.


Ő egy lázadó tinédzser a cimke felhőit olvasva.

2013. szept. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A lol azt jelenti h laughing out loud ha nem tudnad es semmi koze a pozerekhez akik a caps lockal jatszanak. Es a lazado tinedzserhez annyit hogy o mindig is ilyen volt es ilyen is marad akarhany eves lesz.
2013. szept. 10. 12:18
 6/18 anonim ***** válasza:

te kérdeztél valamit. én válaszoltam. ezek után elég bunkó dolog az üzenetét közvetíteni valakinek, akihez nem szóltam.


továbbá a kedves blogíró viselje a kritikát, ha már nyilvános blogot ír.

2013. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ah, eltűnt az eleje.


szóval, köszönöm az üzenetét.

én meg azt üzenem neki, hogy: kapja be ő is a rabokét, aztán nyelje is le a produktumot. :D

2013. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nyehehe hülyék, nem is közvetítettem neki,azt se tudja hogy kiírtam ide, csak trollkodok itt az oldalon...de amúgy biztos azt írta volna hogy kapd be...
2013. szept. 10. 13:43
 9/18 anonim ***** válasza:

ritka degenerált egy alak lehetsz. bár ez következik a blog favorizálásából is.


feltételezem te vagy a blogíró.

kapd be tövig. idióta.

2013. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a te anyád hüly egyerek. ment a feljelentés. :D
2013. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!