Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Te elhiszed, hogy mezei ember...

Te elhiszed, hogy mezei ember nyeri meg a lottó milliárdokat?

Figyelt kérdés
Hány milliárdos élhet már akkor Magyarországon, és miért nem szerepelnek a milliárdosok listáján?

2013. szept. 22. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
jaj még egy összeesküvés elmélet gyáros...
2013. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy már eleve milliárdos nyer, erre nem gondolsz?

Neki nagyobb kerete van játszani!

2013. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is el szoktam gondolkodni, de aztán arra jutok, hogyha a gépi sorsolást még sikerül is valahogy, a kézit nem tudják manipulálni. Legalábbis a csávó nem turkálhat a dobozban percekig, hogy megkeresse a legnehezebbet, a langyosat stb, csak belenyúl azt' kiveszi. Ha meg csak az adott 5-6-7 számot tennék a tokba, akkor meg nagyon nagy lenne a rizikófaktora, hogy két ugyanolyan számot húz.
2013. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Simán egy neodymium mágnes elfér az ember ujján, lekezelve esetleg aranyozva fel sem tűnik, de mégis hihetetlenül erős.

De meg különben is az illuzionisták is az embert a saját szeme láttára verik át! Ennyi pénzért meglehet azt oldani ám!

2013. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
nem hordhatnak gyűrűt és semmit az ujjukon a húzók az olyan idióta állatok miatt, mint te vagy utolsó. Volt ilyen elmélet, ezért hozták ezt a szabályt.
2013. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

kérlek nyugodj meg!


az idióta állatok és közted nem sok különbség van. ráadásul kezdődő pszichés problémád is lehet. a hozzászólásodból ez nyilvánvaló. :DDD

2013. szept. 23. 15:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező nagyon bírom a humorodat, pl. az előző hozzászólásban is, ez nagy volt :D (de komolyan)
2013. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Na nézd már a kis pszichológus macskahugy, ha ennyire okos vagy minek tetted fel a kérdést?
2013. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

azért tettem fel, mert olykor elmerengtem a dolgon, és kíváncsi voltam arra, hogy mások hogyan állnak a kérdéshez.


az, hogy okos vagyok, még nem jelenti azt, hogy mindenhez értek.


ezer köszönet egyébként, hogy megelőlegezted nekem az értelmi kvalitást.


9#, :D

2013. szept. 23. 16:59
 10/13 A kérdező kommentje:

egyébként meg törölték a "még egy hülye" hsz-emet, amit az elsőnek írtam válaszul.


csak azt nem értem, miért. pf.

2013. szept. 23. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!