Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha vízipipába nem akarok...

Ha vízipipába nem akarok dohányt rakni (mivel ellenzem a kábítószerhez hasonló dolgokat) akkor egyáltalán van értelme, vagy jobban érzed magad/szórakoztat vagy akármi?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 19:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
oh és mennyire káros a dohánnyal??
2013. okt. 25. 19:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Kavicsot használsz?
2013. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
még nem vettem azért kérdezem hogy azt használnék, hogy azért van-e értelme, és hogy a dohány mennyire káros
2013. okt. 25. 19:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Itt Európában a többség úgy gondolja, hogy a vp nem annyira káros mint a cigaretta. Az Egyiptomiak szerint pedig, pontosan ugyanolyan káros. Tények: a vp dohányban átlagosan több a mikorin, mint a fotónen, mivel a füst hideg ezért mélyebbre tüdőzöd, a szén is termel CO-t, és felteszem nem használsz szűrős szipkát.
2013. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fotónen =CIGIBEN a telefonom helyesírás programja vicceskedik.
2013. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kavics már az íze miatt is megéri a pénzt.
2013. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és a dohányból mondjuk egy adag az mennyire káros, és milyen a szűrős pipa és az miben segít?(nem tudok a vizipipákról semmit)
2013. okt. 25. 20:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmit se tudsz róla, de ellenzed a hagyományos (dohánnyal történő) használatát... Szép!


Kipróbálod, és rájössz milyen érzés. Ami nekem tetszik, az lehet hogy neked nem fog. Így meg nem tudom neked mondani, szórakoztatna -e téged...

2013. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és a dohány mennyire káros, ha csak néha szívnám? és mire jó ma szűrős vp? (utolsó kérdező)
2013. okt. 26. 21:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Alkalmi VP-zéstől semmi bajod nem lesz, akár szűrővel, akár szűrő nélkül csinálod.

A víz amúgy is megszűri a füstöt...


Rászokni nem fogsz, hacsak nem napi 4x pöffentesz rá. Nagyon kevés nikotin van benne, ami arra elég hogy kb. 20 másodpercig kellemesen szédülj. Ez tényleg kellemes, nem kell rohammentőt hívni, meg a rendőrségnek telefonálgatni mérgezés miatt. (Kinézem belőled)


A legkárosabb, ha széttörik a fejeden az üvegtartályt, vagy ha lenyeletik veled a szívócsövet.

Gondolom nem 6 négyzetméteren akarsz 2 és fél szénnel vízipipázni, úgyhogy nem kaphatsz szén-monoxid mérgezést se.



A szűrőt szerintem hanyagold. Nyílvános helyen egy "művelt" vízipipás körberöhög...

Mint mondtam, nem rosszabb, mintha egy forgalmas út mellett sétálgatnál...

2013. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!