Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól illik a...

Hány éves kortól illik a levest egyedül, többé kevésbé csöpögés mentesen megenni?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 éves 3 hónapos.

Tud egyedül enni, de néha még a szilárd ételek is lepottyannak vagy lecsöpögnek (főzelék vagy szaft) a kanaláról, villával pedig nem is szeret enni.


A levest hiába próbálja, folyton csak szétlocsolja, pár kanál után már ő is ideges (vagy éppen pont ez tetszik neki)és én se birom tovább,és inkább megetetem.


Csak az a kérdés,hogy hoyg lesz ebből normális evés?

Vagy ez még nagyon korai?


2011. aug. 16. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már kétéves gyereket hibátlanul levest enni, de pl. az én lányom csak akkor tanulta meg, mikor elkezdte az ovit 3 évesen. Nagyon sokat dobott rajta, hogy látta a többieket normálisan enni, hipphopp belerázódott.
2011. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én lányom 2 éves kora körül így fog enni, mint a tiéd, kedves kérdező, elégedett leszek vele!
2011. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 3 éves pont ma és most mondom azt hogy nagyon szépen eszik egyedül mindent.Villával, kanállal, úgy ahogyan kell.
2011. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 27 hónapos és talán egy leheletnyivel eszik jobban, mint a lányod! Teljesen normális!
2011. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!