Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a jó a diszkóban?

Mi a jó a diszkóban?

Figyelt kérdés
16 vagyok, és képtelen vagyok megérteni, miért jó kretén zenére ugrálni órákon keresztül.
2008. júl. 12. 13:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Miért fikázza mindenki a diszkósokat?Mindenkinek más tetszik.Most biztos,hogy a rokkereket is kigúnyolja valaki.Teszem azt:pont egy DISZKÓS.

Rokkereknek sem esik jól,ha fikázzák a stílusukat,Hát akkor Ők se tegyék másokkal.

ENNYI.

2008. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Miért fikázza mindenki a diszkósokat?

A rokkereket is kigúnyolja valaki.Teszem azt:pont egy DISZKÓS.A rokkereknek sem esik jól,de a diszkósoknak sem.Nem valami jó érzés,ha valakit lenéznek a stílusa miattt.Az is egy stílus....Valaki azt szereti.El kell azokat is fogadni.A diszkósoknak meg a te stílusod nem tetszik.Gondolhatod...

2008. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
bocs a sok küldözgetésért XD
2008. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%

attól nem fos valaki mert discóba jár ...az a fos aki a másikat lefosozza, azért mert neki nem az tetszik.

szerintem ha valaki ki akar kapcsolódni, tök jó arra!

2008. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nekem amúgy semmi bajom nincs azokkal, akik diszkóba járnak, csak nem értem, mi benne az élvezet.
2008. aug. 4. 16:21
 16/16 anonim válasza:
70%
Én 15 éves lány vok és én sem járok diszkóba,és nem is vtam még,mert egyszerűen nem érdekel.Mondjuk azt hozzátenném h egyes lány osztálytársaimat már 12(!)-13 éves korukban elengedte az anyjuk diszkóba,kicsípték magukat"nagylányosan"kiöltöztek,simán beengedték őket..Én meg az ilyen szülők felfogását nem értem,hát 12-13 éves gyereke még GYEREK!!!Hogy engedheti el 1edül diszkóba ennyi idősen???Na mindegy-.-Szal az a lényeg h nekem más az érdeklődési köröm,és a komolyabb dolgok érdekelnek,meg van életcélom,nincs ezzel semmi baj sztem...Ink.azzal van a gond ha már 13 évesen részegen fetreng vki...:SÚgyh.nem csak te vagy ezzel így ne aggódj!:)
2009. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!