Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Cigány barátom van, de nem...

Cigány barátom van, de nem merem megmondani a szüleimnek, mert nem engednék meg minden szülő ilyen?

Figyelt kérdés
Cigány barátom van már lassan 2 hónapja és nem merem elmondani a szüleimnek, mert már mikor hülyéskedek ilyenekkel velünk már erről beszélni sem akarnak... mit tegyek?
2014. febr. 2. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én sem örülnék ha a lányom cigánnyal járna.. Tiltanám..
2014. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

És a szüleid hogyan bizzanak meg benned ha képtelen vagy nekik egyáltalán annyit elmondani, hogy barátod van? Nem kell egyből cigányozni, az lehet tényleg ajtóstul a házba rontás lenne...

Hány éves vagy? Ez nagyon fontos.

A szüleid szerinted rasszisták? Olyanok akik rlőre ítélnek mindenkit?

Ilyen rossz a viszonyod a szüleiddel?

2014. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én se engedném meg a lányomnak...
2014. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ha őszinték vagyunk, a szülök túlnyomó többsége már csak ilyen.
2014. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem rasszisták.. Csak óvakodnak attól, hogy cigány barátom legyen...egyidősek vagyunk. 14 évesek..
2014. febr. 3. 17:10
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet mondani, hogy baráti szinten vagyok a szüleimmel. :)
2014. febr. 3. 17:10
 7/12 anonim ***** válasza:

1)túl fiatal vagy

2)a cigányok naplopók (igen, mind)

2014. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

14 éves vagy! Előtted az egész élet. A romák többsége viszont masképp áll a szerelemhez, mint bármely más földi halandó. (Ez nem elítélendő, mindenki úgy szeressen mast ahogy akar). De! az értékrendetek nem biztos (szinte biztos, hogy nem) egyezik. Szüzessegedet akarja majd nagyon koran , mert akkor leszel az ő igazi "csaja". Utána minden nap szex ( ha akarod ha nem). Ha 15-16 évesen becsúszik egy gyerek meg akarja majd tartani és ha megszülőd neki, meg legalább 3-4 gyerek követni fogja. És tudod, hogy miért? Mert ez van a kultúrájukban.

Itt leszögezném, hogy nem vagyok rasszista, éltem cigánytelep közepén, vannak cigány barátaim és egyszerűen elfogadtam, hogy az ő kultúrájuk ilyen. Persze vannak szokásaik melyeket szigorúbb törvényekkel szabályozni kéne, és ők is csinalnak olyan bűnt amit nem roma ember is, de egyszerűen ilyen a kultura most mindenki ilyen körülöttük, ilyen nevelêst kaptak és akkor ebből a környezetből kilépni nehéz.

Én is félteném a lányom, ha cigánnyal járna, de ha már járnak merje elmondani nekem és bemutatni a fiút, hogy saját szememmel lássam a lányom milyen fiut választott. De a pasizast 14 evesen nem engednem neki:/

Szerintem te se pasizz 14 évesen, hidd el később rájössz miért! De ha már elkezdted mutasdd be a szüleidnek! Vagy örökké rejtegetni akarod? Nyugi ha a srác rendes elöbb utóbb ha látják hogy megvagytok csak megenyhülnek! Az őszinteség ilyenkor a legfontosabb, hogy tudjanak bízni benned?

u.i.: lehet kicsit fekete fehérnek tűnik a fogalmazásom bocsi, nem annak szántam

Remélem nem provokáció a kérdésed

2014. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A szüleimnek is vannak cigány barátai, de még is mindig azzal jönnek, hogy az összes cigány ugyan olyan.! :| Már gondolkodtam azon ,hogy elmondom de az csak felindulás volt, mert a végén mikor ott volt az alkalom akkor már féltem a választól vagy hogy kapok egy taslit...:/
2014. febr. 3. 21:03
 10/12 anonim válasza:
100%
Hátha megnézed a bűncselekmények 75-80 százalékát hogy kik követték el, akkor rájössz hogy jogosak az aggodalmak.. Én nekem is volt egy roma srácbarátom, általánosba, azt hittem rendesek meg minden de később megmutatta a foga fehérjét.. Az egyik roma srác beszólt nekem, és azt hittem a védelmemre kel, ehelyett együtt ketten jöttek nekem, na ennyit a cigányokról, és nem vagyok rasszista de én át is éreztem milyen dolog a romáknál a ,,barátság"..
2014. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!