Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleimnek nem jön be a barátnőm?

Szüleimnek nem jön be a barátnőm?

Figyelt kérdés
eleinte nagyon jól kijöttek, de később jöttek a problémák hogy nem mész át hozzá van itthon is dolgod, nem kell állandóan ott lenned (heti két alkalom, hétvége szombat este+ vasárnap) 3éve vagyunk együtt,2 év állandó veszekedés az egész nehezen birtuk eddig, anyám le k. vázta mert nem tetszik neki hogy barátnőm kiáll a kapcsolatunkért. Olyanok mondogat hogy kikészíti a lányt, lejáratja mindenki előtt, most szakítottunk de csak ugy jöhetnénk újra össze ha oda költöznék hozzájuk 21 éves vagyok és dolgozom ráadásul elég jól keresek erre meg azt mondják h csak a pénzért van velem de ez nem igaz, az ő szülei mindenben támogatnak minket azt mondják h olyan vagyok nekik mint a fiuk szeretem őket. Mit kellene tennem Oda költöznöm?
2012. jan. 8. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha jól keresel és 21 is van az albérletet javasolnám. El lehet kezdeni a közös életet. Ha másnál laktok mindig lesznek konfliktusok.
2012. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Elkezdtem olvasni a problémádat a szüleiddel, és először azt hittem, hogy gyerek vagy.

Aztán mikor olvastam, hogy 21 éves vagy... hát ha gyerek nem is, de gyerekes vagy.


Anyuci ugat, te meg szomorkodsz? Dolgozol, és ő mondja meg, hogy mikor mehetsz a nődhöz? Ha ennyire papucs vagy, akkor lehet, hogy tényleg csak a pénzedért van veled a bige.


Ne is haragudj, de én nem lennék együtt egy olyan felnőtt dolgozó férfival, aki így hagyja magát otthon a mi kapcsolatunk rovására.

2012. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bánomisén ***** válasza:
100%
21 éves, saját keresettel rendelkező ember vagy, és a mamád határozza meg, hogy mikor mit tehetsz, kivel lehetsz együtt és kivel nem???? Ezt nem mondod komolyan...
2012. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem 21-évesen elkezdhetsz új életet.Beszélj a szüleiddel,hogy összeköltöztök,előbb vagy utóbb,úgy is megteszed ezt a lépést.Lehet anya le akar beszélni dologról,de hidd el még rendeződni is fog a barátnőddel a kapcsolata.Én imádom a szüleimet,példaképek,de nagyon nagyon jó külön lakni:))))hajrá
2012. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21 évesen, saját keresettel tényleg anyád szabja meg, hogy mikor mennyi időre mehetsz át a nődhöz??? Rakd helyre!
2012. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most szakítottatok? Annak ez a konfliktus volt az oka? Vagy van egyéb is? Mindenekelőtt azt tisztázzátok, hogy miért szakítottatok és, hogy egészen biztosan újra akarjátok kezdeni együtt, és ha összeköltöztök, nem fogja-e megmérgezni a kapcsolatotokat a szüleid ellenérzései. Ennyi idősen probléma nélkül kezdhetsz új életet a barátnőddel egy albérletben is akár, és a szüleid előbb utóbb látni fogják, hogy kiállsz a barátnődért, szeretitek egymást, és közösen tervezitek a jövőt. Ha máshogy nem megy, ülj le velük beszélgetni, először egyedül, majd akár a barátnőddel együtt és mondjátok el nekik, hogy szeretitek egymást, de nektek fontos a véleményük, és örülnétek, ha tisztázni tudnátok a problémákat, és javítani rajtunk, illetve, hogy te ezzel a lánnyal érzed magad boldognak, és szeretnéd, ha örülnének az örömödnek. Szerintem ezt meg kell érteniük.
2012. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ne költözz oda, mert lakva ismered meg a másikat - és most a lány szüleire gondolok. Nem tudhatod előre, mi történne akkor. Pl. az én párom szülei is velem elbűvölően kedvesek, de tudom, ha ott laknánk a párommal, az én fizumat is le akarnák nyúlni... (kedvesemmel ezt tették, míg volt rá módjuk) Jobb külön lakni! Ha jól keresel, fent tudod magad tartani egy garzonban.
2012. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!