Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kávézókban mennyit kell várni...

Kávézókban mennyit kell várni egy rendelésre?

Figyelt kérdés
Mennyi a normális, mi a gyors, és mi az, ami már durva?

2014. febr. 17. 10:15
 1/4 anonim válasza:
3-5 perc normális, 10 percnél több már nem az
2014. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tömve van a kávézó, 10 perc is lehetséges. MEg függ 600 másik dologtó lis. Hány felzolgáló dolgozik, mekkora kávézó, mit rendeltél, mit rendeltek másik, rájött-e épp a cifra a másik felszolgálóra stbstb.
2014. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Múlt héten Debrecenben az Inca Caféban jártunk, ahol eleve 10 percet vártunk, hogy odajöjjön hozzánk a pincérnő, aki már akkor flegma volt és eleresztett egy beszólást, de azt még figyelmen kívül hagytuk.

További 25 perc telt el úgy, hogy felénk se nézett, a szomszéd asztalnál 2 lány ugyanígy járt, a pincérnőt nem is láttuk az emeleten addig. Nem volt nagy forgalom, kb. az asztalok fele lehetett foglalt, de aki járt már itt, az tudja, hogy egy pici, szűkös hely.

Felöltöztünk és elindultunk lefelé, ő pont akkor hozta volna fel a rendelést, de mondtuk, hogy ne haragudjon, már nem kérjük, mert 35 percet ültünk ott, és már sietnünk kell a buszhoz.

Erre újra előkerült a bunkó stílusa, flegmázott velünk, hogy ne szórakozzunk, ő erre egyedül van, stb. A pultban volt egy pasi, gondolom ő készíti az italokat, + a pincérnő, de a vendéget ez nem kell, hogy érdekelje, oldják meg! Vegyenek fel embert csúcsidőre, ha nem bírják...

Ha sokan vannak, mennyit kell várni, egy órát? :S

Kijöttünk, még az ajtóból kiabált utánunk, hogy utálja az ilyen büdös bunkókat (Debrecen, Simonffy utca, sétálóutca!).

Ja, azt elfelejtettem, hogy arrogánsan felajánlotta, hogy áttölti műanyag pohárba a rendelésünket, ha sietünk, de azért nem fizetek ki 1500 ft-ot, hogy egy kávéházi rendelést az utcán igyak meg műanyag pohárból!

Akkor bemegyek egy boltba és 200 ft-ért veszek innivalót!

Megjegyzem, végig csendesen, normálisan beszéltünk hozzá, még mi kértünk elnézést, de azért mi voltunk a büdös bunkók.

Azért tettem fel a kérdést, emrt kíváncsi voltam, hogy csak én tartom-e soknak a 35 perc várakozást, vagy más is.

Ezek szerint más is.

2014. febr. 17. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit kell ezt ennyire túllihegni? Büdös paraszt volt a nő, történet vége.
2014. febr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!