Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mért nem "merek" bulizni?

Mért nem "merek" bulizni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.gimibe járok. nem vagyok egy félénk vissza húzódó típus és a baráti köröm is megvan. voltam már kisebb házibulikban. bulisabb életre vágyom, de ha bulira terelődik a szó inkább kihagyom. nem nagyon merek bulikba menni. nem tudom miért. talán túl sok erőszakról hallani a tv-ben és azért lehet. vagy valami más miatt. nem tudom de jó lenne ha lazább és "bulisabb" tudnék lenni. köszönöm a tanácsokat előre is!:)

#bulizás #erőszak #disco #buli #házibuli #bulis élet #házibulik #buli félelem
2014. máj. 1. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nincs veled semmi baj :)

Nem nagyon vagy merész, ezzel sincs gond...tényleg sok rémisztő dolgot hallani a mai világból.

A megoldás talán az, hogy soha ne menj egyedül :) Mindig vigyél magaddal egy vagy több barátot, akivel jól érzed magad...Hidd el, a jó társaság mégjobban meghozza a kedved :)

2014. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a bulik előtt mindig gyomor grcs tör rám, akár hogy próbálom "legyőzni". köszi a választ:) megkérdezhetem hány éves vagy és fiú/ lány?
2014. máj. 1. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

17, lány :)

Talán nem kellene annyira erőltetned....Egyszerüen te más egyéniség van és kész. Ha bulizni van kedved, bulizz, ha nincs, fogadd el :)

2014. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hu ez milyen bölcs volt de tenyleg:)) igazad van ha nem hat nem. Mondjuk en nemtudom en mindig is imádtam a bulikat es nem volt ilyen gondom de hat vannak akik egyszerűen nem ilyenek es pont:D 16/l
2014. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!