Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Michael Bublé koncertjegy a...

Michael Bublé koncertjegy a 20.900 (ha jól emlékszem) kategóriából? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok.13 éves vagyok és nekem is és anyukámnak is a kedvenc énekese Michel Bublé.Sajnos túl késon akartunk jegyet foglalni és ebbol a kategóriából (20.900) már csak rgy hely van, de nem szeretnék egyedül menni (ezt gondolom ti is megértitek).A 26.000 ft-os jegyre anyát nem tudom rávenni...valaki nem tud az én általam leírt kategóriából jegyet felajánlani?surgos lenne!

2014. máj. 4. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy gondolom, hogy a ticketpro.hu-n nézted, ott valóban nagyon kevés hely van.

Viszont a tex.hu-n is lehet kapni a Bubléra jegyet és 26 db van ebből a kategóriából. Igaz elég kevés, ami egymás mellett vagy alatt van, szóval ha javasolhatom, gyorsan menjetek el és vegyétek meg. Vagy neten várásoljátok meg. Az is lehetséges, hogy a ticketpronál is lesz még jegy, csak később, sokat kell figyelni az oldalt. Ha segítség kellene még, írj nyugodtan.

2014. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! A tex.hu-n is csak 2 jegy van!Ott néztem
2014. máj. 5. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
küldtem üzit, mert pontosan nem értem melyiket nézed, hogy csak 2db-ot látsz
2014. máj. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az üzeneteim le vannak tiltva!Ha esetleg itt linkelnéd az oldalt
2014. máj. 6. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


az interaktív ülésrend alatt látszik miből mennyi van, most már csak 10db abból a kategóriából

2014. máj. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megvan!

Köszönjük!!!:)

2014. máj. 7. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!