Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Idősebbek, melyik évek voltak...

Idősebbek, melyik évek voltak a legbulisabbak, legmozgalmasabbak, legértékesebbek az életetekben, melyikeket kell nagyon meghúzni házasság előtt?

Figyelt kérdés
18-30-ig kb?
2014. máj. 6. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem biztos, hogy a legbulisabb a legértékesebb :)


Nekem speciel a legbulisabb mindig tartós párkapcsolatban volt :)

Na persze, ha neked az a buli, hogy hány csajt fektetsz meg, akkor az más.


Bulizni meg mindig lehet, a mai napig szoktam. Igaz, már nem hetente többször, de azért 2-3 hetente sor kerül rá.

SOk, más egyéb szórakozási lehetőség van. Koncertekre pl. hetente 1-2 alkalommal szoktam menni különböző pubokban, szórakozóhelyeken, de ezt nem bulizásnak számolom, mert leginkább még alkohol sem folyik le a torkomon, max. 1 pohár bor.


46N

2014. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
51%
35-36 miután elváltam..aztán megszoktam a szabadságot és élvezem is
2014. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen nincs hogy "meg kell huzni", az magatol jon, hozza a tarsasag. Akinek olyan a barati kore az huzhatja, akkor sem fog tortenni semmi amire 20 ev mulva is csettinteni lehet, akinek meg olyan az 40 evesen is benne van a suruben.
2014. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez hülyeség, hogy meg kell húzni, és személyiségtől is függ. részemről az egyetemi évek, de az se az elejétől, inkább olyan másodikos koromtól, szóval 21-25 közt. akkor rengeteg mindent csináltam (mondjuk, most is, de nem olyat), akkor heti többször a szokásos szórakozóhely, ahol más baráti társaság volt, mint az egyetemen az évfolyamtársak, csomó egyetemi rendezvény, bulik, koncertek, kiállítások, színház, beszélgető klub, stb.


most meg inkább sportolni járok, biciklizni, nem annyira el az éjszakába, az már annyira nem vonz, és nem is bírom annyira. 39 leszek szeptemberben.

2014. máj. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az az egyéni életúttól függ.

Nekem pl. 24 éves koromban volt szerencsém a legtutibb gyereknapomhoz.:)

2014. máj. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Hát nekem olyan 14-24 éves koromig...ezek az igazán nagy bulizós évek voltak.Aztán most 1-2 éve megint rendszeres a buli,de ezt inkább nevezném baráti összejöveteleknek,grillezéses,bográcsozós bulik.


40/N

2014. máj. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14-18 között. Utána felnőttem, 20 évesen szültem már és a család volt a legjobb buli. Máig élvezem. 42N
2014. máj. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Idősebbnek még nem mondom magam, de talan már releváns a valaszom, mert szeritem túl vagyok azon az időszakon..


Egyszer 18 éves koromban(17-18,5) volt egy nagyon "bulis" időszakom... E inkabb csak pörgés, rengeteg program..lógás a suliból...nem ivós bulik..hanem a napközbeni elfoglaltságok

Nem mondom, hogy nagyon értékes időszak volt, de azt az időszakot csak akkor lehetett Abban az élethelyzetben megélni..

Most már nevetseges volna.

Aztán volt egy kis szünet...majd 21-22 éves koromig, heti 3 buli minimum..ereszd el a hajam...stb...


Nem szeretnem vissza,de akkor az is nagyon jó volt.

M már nem bírnam..

Akkor hajnalban hazaestem a tancolásból, de 8 ra benn voltam az egyetemen..és tudtam figyelni...

Ma már ez fizikailag sem menne, pedig még 30 sem vagyok...



Viszont ami fontos, nem gondolom, hogy ehhez köze van olyan szinten a kérdéshez, mintahogy írod...

Most is vannak nagyon mozgalmas időszakaink, van, ami mozgalmasabb mint régen, de nincs igényem hetente táncolni, kimaradni estére...

De speciel a szüleimnek havi1-2 szer volt er igényük, így 15-16 éves koromig menetek is... Minden szombaton a nagyszüleink vigyáztak ránk, ők pedig buliztak havi1-szer minimum..

Tehát csak megfelelő parter kell, akinek hasonlóak az igényei mint nekünk;-)

2014. máj. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Végig olvastam, és Én vagyok a legidősebb,(akik korukat +adták!)Nekem a 17-21 közötti időszak, maj 2 év katonaság, (szűk határok között, de ott is voltak...) 23 évesen nősültem és amíg nem született + a 2 gyerek! Sajna utána csak a CSALÁD! Augusztusban töltjük a 40-éves évfordulót!F/63
2014. máj. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A legbulisabbak 17-24 között volt.

A legértékesebbek, miután családot alapítottam.

Minden kornak megvan a maga szépsége.

2014. máj. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!