Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek ki volt/lesz a vőfély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ki volt/lesz a vőfély az esküvőtökön? Ajánlanátok-e, és miért?

Figyelt kérdés
Egy-két mondatot írjatok kérlek, hogy miért szerettétek vagy utáltátok a vőfélyt. Az se baj, ha nem a saját esküvőtökön volt, sőt! És ha most házasodtok, akkor mi alapján döntötök?

2014. ápr. 16. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem kifejezetten vőfély, hanem ceremóniamester volt: Szikra László. Mi nem akartuk a hagyományos vőfélyt, erről volt rossz tapasztalat ismerősi körben, Szikra meg fiatalos, humoros, tetszett mindenkinek, pedig elég vegyes társaság volt.
2014. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Volt, ajánlom, az életünket mentette meg:)

A jó vőfély nem csak "parádézik" hanem összefog, szervez, irányít.. Nem igazán a násznépet( igen őket is, de ez nem mindig szükséges) a szolgáltatókat.. Összeveszik elük helyetted, tartja a hátát, ra nyugodtan haragudhat az ismerős is, sőt helyreteszi az embereket, ha gond van( amikor sok ember, rorkon összejön és alkohol is fogy gyakori hogy az indulatok felszínre törnek, hiába kulturált elvileg a násznép( tapasztalat, szerencsére nem saját esküvőn)

Nálunk a kezdetektől megvot a vőfély. Rendelkezésünkre bocsájttta a feketelistáját( mert egy gyakorlott, jó vőfélynek van) a tapasztalatait.

A szolgáltatók " huncutságairól, átveréseiről" szerződésekbe mik legyenek benne( ne csak azok, amiket a szolgáltatők akarnak, hanem a is amit mi.. Nagyon sok dolog..


Enlékszem, hogy akkor fűjtam ki a levegőt, amikor fél 10 kor reggel megjött a vőfély, és tudtam, hogy én már nem leszek ott, de ő kézbeveszi a dolgokat.

Hiszen mindent tudott hogy megy, hogy szeretném, mert előtte volt 2 szer 2 őrás megbeszélésünk..

A döntés az alapján volt, hogy tudtuk hgy dolgozik, ismertük a munkáján kívül is...

Viszont tudom, hogy nekünk sem nyújtott mást( mármint persze minden esküvő más, de nem nyújtott csk a barátságra való tekintettel többet), mint a többi párnak ( voltam már más esküvőn is ahol ő volt a vőfély)


Szerencsére mindenki imádta, sokan elkérték az elérhetőségét, azota is emlegetik..

De időbn kell gondolkodni..

Neki már 2015-re is elég sok foglalása van;-) idén pedig már nincs szabad hétvégéje csak télen

2014. ápr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2: Neve is van az illetőnek? :) Egyébként 2015-re kell
2014. ápr. 17. 10:50
 4/15 A kérdező kommentje:

#1: Szikra Lászlóról már sokat halottam, de láttam róla egy felvételt, ahol wc-papírba csomagolva táncoltat valakit, és énekelgeti neki "A lábamon alig-alig állok, még is idehányok" vagy valami hasonlót... értem én, hogy stand up-os, és szórakoztatni akar (a rádiós felvételein egyébként határozottan trágár szavakat használ), de nekem egy műsorvezetőtől nem fér bele, hogy csúnyán beszéljen. Nem mintha én nem szoktam volna néha, de azért nem nagyközönség előtt. Szóval ez a problémám vele, de lehet nincs igazam.

Ilyen tekintetben mit tapasztaltatok? Meg mennyire volt élőben kedves, előzékeny, tisztelettudó a vendégekkel? És mennyire lehet rábízni a szervezést?

2014. ápr. 17. 10:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Vőfély Sanyi

Www.vofelysanyi.hu

2014. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Várok még válaszokat.
2014. ápr. 17. 13:51
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt, így nem tudok ajánlani. Azt tudom mondani, hogy ha nagy létszámú az esküvő, nem árt egy vőfély, ceremóniamester. Kis létszámú, nagyon családias esküvőn nem feltétlenül szükséges. A másik, hogy ha mellette döntesz, tényleg érdemes jól utánajárni, mert voltam olyan esküvőn, ahol a vőfély csak feszélyezte a társaságot.
2014. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sanyinak +1, élőben fenomenális. :)
2014. ápr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Pár éve egy ismerősnél vőfélykedett, már ott megtetszett a munkája, meg is beszéltük a párommal, hogy ha lesz lagzink (2 hónap múlva lesz is), őt hívjuk. Szimpatikus volt szinte mindenkinek, nekünk nagyon, beszédes, jópofa, talpraesett. Csak annyit szerepel, és iszik, amennyit 'az illem megkíván", de van, hogy feles ásványvízzel koccint. Egyébként országszerte keresett vőfély, sűrűn jár a fővárosba és Dunántúlra is Békés megyéből.

2014. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Tavaly nyáron volt unokatesómék lagzija,ahol Szikra Laci volt a ceremóniamester. Mit mondjak, nagy szerencséjükre, mert valami pocsék zenekart fogtak ki. Laci olyan alaphangulatot csinált, hogy utána senkit sem érdekelt a zene. Csak ajánlani tudom. Én a vőfélyeket nem szeretem, halálra untatnak az ezer éve ismert verseikkel.
2014. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!