Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyobb fesztiválokon kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb fesztiválokon kinek milyen kalandja lett?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 18:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
semmi
2013. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Kiraboltak a cigók, elég nagy kaland.
2013. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Megtapostak pogózás közben. Nagy kaland volt utána elhitetni a többiekkel, hogy nem vertek agyon.
2013. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Mert nagyon lopnak pl.: Balaton Soundon?
2013. szept. 13. 18:24
 5/27 anonim ***** válasza:
98%
A szüzességemet nem, de a kontaktlencsém elvesztettem:)
2013. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Balaton Soundon elestem a sárban :D
2013. szept. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%
Na ezért nem járok fesztiválokra. Mindenki menőzik a mocskos, hónapok óta hordott karszalagjával, meg hogy milyen nagyszerű volt, de ott meg a nagy semmi történik. Mindenki csak ugrál random ismeretlen zenékre, vigyorog nagyon boldogan a kamerába, hogy ő milyen jól érzi magát, de igazából az ilyen helyeken mindenki tök egyedül van, bármit is mondanak, senki nem figyel a másikra. Együtt pogózni meg nem ismerkedés.
2013. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Frigg ***** válasza:
93%

Én még jópár éve, Hegyalja fesztiválon ismerkedtem meg személyesen a Korpiklaani zenekarral, azóta is jóban vagyunk, mondhatni kialakult egy baráti viszony közöttünk. Ami annyit tesz, hogy ha koncerten találkozunk, utána együtt sörözünk, fészbukon tartjuk a kapcsolatot, ilyesmik. Nekem ez nagyon nagy dolog volt anno, hiszen ők a kedvenc zenekarom :) Oh, plusz egyszer meghajított egy szekuricsi is :D Más kalandban nem volt részem.


23/N

2013. szept. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
46%
Balaton Soundon nem fogsz cigót találni ilyen belépőárak mellett, meg ott annyira nem menő a sárba dagonyázás mint a szigeten meg a volton, egy fokkal igényesebb.
2013. okt. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
7-es, voltál már fesztiválon? Attól, hogy te valamit nem élveztél, nem kell kijelentened, hogy az egy szar. Ha meg barátokkal mész, nem is leszel egyedül...
2013. okt. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!