Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy tovább bulizhassak?

Figyelt kérdés

A szüleim havonta kb. 2x szoktad elengedni bulizni, mindig elmondom nekik ,hogy mi történt és mennyit ittam stb.

Az egyetlen problémám az,hogy éjfélre mindig haza kell érnem, de a barátnőmnek csak fél 2-re és szeretném olyankor hazakísérni.

Ha ezt elmagyarázom mindig csak azt mondják,hogy fiatal vagyok ahhoz ,hogy éjfél után érjek haza. Persze igazuk van mert 16éves vagyok de hát jön a nyár és legalább most jó lenne tovább maradni.

Mit csináljak, hogy tovább engedjenek?



2014. jún. 4. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

'Ha ezt elmagyarázom mindig csak azt mondják,hogy fiatal vagyok ahhoz ,hogy éjfél után érjek haza.'


igazuk van. massal hiaba peldalozol, hogy 'de ot bezzeg elengedik', ezzel nem(/sem) fogod megpuhitani oket.

2014. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok de már 15 évesen is elengedtek ha tudták hova,kikkel megyek(jó mondjuk szórakozó helyekre akkor még nem). Igazából szerintem nagyon nem lehet rávenni őket, de azért próbáld meg elmondani nekik,h rendben leszel, barátokkal mész és velük maradsz, mértékkel iszol... szóval a szokásos. Ha nem jön össze a dolog akkor nincs más megoldás mint a jó öreg kamuzás. Mond azt,h a barátnődnél lesz csajbuli és ott alszol. Szerintem éjfél az tényleg rohadt korán van.... főleg nyáron. De azzal tényleg ne próbálkozz,h másoknak mit engednek... a szülők erre harapnak :D
2014. jún. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pisti 007 válasza:
mondd azt hogy haverodnál alszol és akkor nem kell éjfélre hazamenned :D
2014. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!