Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mentetek már úgy táborba,...

Ti mentetek már úgy táborba, hogy egy barátotok se volt veletek, és senkit sem ismertetek onnan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nyáron menni szeretnék egy táborba,de egy barátom se jönne el velem,senkit sem ismerek onnan,és idegen emberekkel szemben elég visszahúzódó vagyok,úgyhogy félek,hogy egyedül leszek. Ráadásul ez a tábor elég messze lesz attól a várostól,ahol lakok,szóval ha meg is ismerek ott valakit,akkor vele is csak neten tudnám tartani a kapcsolatot. De ha nem megyek,akkor egész nyáron unatkozni fogok mert nem megyünk nyaralni. Szerintetek érdemes így táborba mennem? Ti hogy ismerkednétek egy olyan táborban,ahol senkit se ismertek,vagy hogy viselkednétek?

13/L



2014. jún. 11. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Menny el, megéri :) 8 éves koromban voltam először, lakhelyemtől 150km-re, most vagyok 15 és mindíg megyek, mindíg más a társaság, szuper lesz :) Egyébként én 1 hétre szoktam/szokok eljárni.
2014. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!