Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az új suliban hogyan szerezzek...

Az új suliban hogyan szerezzek gyorsan barátokat?

Figyelt kérdés

Szeretek új embereket megismerni, de eléggé félénk vagyok, szóval így elég nehéz lesz.

Nem voltam eddig menő és nem is akarok. De sok jó barátot szeretnék, akik velem vannak ha szükségem van rájuk.

Előre is köszi!


2014. jún. 27. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell menőnek lenned, hogy barátaid legyenek.

Viszont sok felületes ismeretség helyett törekedj inkább arra, hogy kevesebb, de megbízható barátaid legyenek.


Aki szimpatikus neked, menj oda hozzá, amikor épp egyedül ül, és kezdj beszélgetést. Kérdezd saját magáról, honnan jött, melyik tárgyat szereti, van-e testvére, stb stb. Ne magadról beszélj, inkább hallgasd a másikat.

2014. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Megpróbálom, csak félek hogy nem fogok tudni megszólalni.

De összeszedem a bátorságom.

Köszönöm szépen!

2014. jún. 27. 18:04
 3/4 anonim válasza:
A barátszerzés nehéz műfaj, nekem se megy könnyen. De mivel szüleim évek óta erről kárálnak, pár dolgot megjegyeztem; sokat kell beszélgetni azzal, aki szimpatikus, el kell menni vele teszem azt fagyizni, moziba, stb. De ha azt látjuk, hogy nem érdeklődik irántunk, nem szabad ráerőltetnünk magunkat.
2014. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm, megpróbálom.

Csak mint írtam elég félénk vagyok, de összestedem a bátorságom. Nagyon szépn köszönöm!

2014. jún. 29. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!